Wpis z mikrobloga

Ja naprawde szanuje ludzi stosujących doping i przyznających sie do tego, ale żeby robić specjalnie testy antysterydowe WARIOGRAFEM (xD) po to by zrobić w #!$%@? swoich młodocianych widzów to jest moim zdaniem gruba przesada. Tak wiem że temat był wałkowany już wiele razy, ale to jest po prostu przykre jak oni manipulują młodziakami.

Czy tak trudno jest zrobić normalne badania albo przyznac sie do kłucia dupy, szanuje te 1200 rozumnych osób które dały łape w dół, #!$%@?

cringe

#silownia #mikrokoksy
  • 12
wrzucili kiedyś film, znajdź sobie. A w ogóle dla mnie to jest parodia żeby tak przeciętnie wyglądających typów, do tego nie mających nic innego do roboty oprócz trzymania diety i trenowania uważa się za sterydziarzy ¯\_(ツ)_/¯
@Bumelante: "przeciętnie wyglądających typów"
Serio? Każdy z nich w szczycie formy był wypakowany, docięty i wyglądał mega estetycznie. Jak oni wyglądają przeciętnie to ciekawi mnie, kto wygląda dobrze...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brodatylarry: przecież wariograf to prawnie przyjęty przez sąd dowód w sprawie, co ty nie wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na tym się nie da okłamać, nie to co na zrobieniu wszystkich wyników badań w szczycie formy, a nie podczas offu gdy wyglądasz przeciętnie i masz kontuzje