Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się od dłuzszego czasu (a lvl stuknął mi już 25) jak to wszystko jest #!$%@? dziwne, żeby nie mieć możliwości włożenia kutanga w dzibę. Przecież to jest tak samo naturalne jak jedzenie i picie, #!$%@?....

Dlatego nawet mi was nie żal #przegrywy, że nie ruchacie xDDD Wystarczyłoby zagadać do loszki, ale lepiej spermić w piwnicy i nie doświadczyć wspólnego spaceru, trzymania za ręce czy oglądania księżyca ze szczytu wieżowca. Nie pójść z kumplami napić się piwka albo pograć w piłę. Miłej wegetacji spermochlipy.
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #stulejacontent #depresja #samotnosc
  • 31
Przecież to jest tak samo naturalne jak jedzenie i picie, #!$%@?....


@wesoly_kompilator: Za jedzenie i picie trzeba płacić. Seksy też możesz sobie kupić jak chcesz więc w czym problem? Każdy ma możliwość.
@BloodyMassacre26: Przeżyj przez przynajmniej miesiąc jedząc tylko jedzenie z lasu i pijąc deszcz to pogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt tak nie robi bo nikomu się nie chce, ew. w ramach rozrywki jakieś hehe surwiwale se zabawy urządzają. Żyjemy w erze dobrobytu, można mieć wszystko jak się ma pieniądze, to samo z seksem. Jedyne co stoi na drodze to poczucie obcej moralności wpojone nam przez społeczeństwo i
@NieMaSzans: Nie mylę, duża osób będąca przegrywami ciśnie bekę ze spermiarzy. Po czym wrzuca screena z badoolca albo tinderka i sie dziwi, czemu laska dalej nie ciągnie dyskusji. Niby z jednej strony maja świadomość #!$%@?, ale z drugiej coraz mnie w to brną.