Wpis z mikrobloga

Gurwa jak idę w #pracbaza do kibla to aż mi się czasem rzygać chce. Toaleta piękna, zadbana, pachnąca, wszystko umyte, czyste, na najwyższym poziomie, a przyjdzie taka Pani w szpileczkach i ekskluzywnych ciuszkach i jak się wysika to nawet po sobie nie posprząta. Ja rozumiem, że kapie, że się nie trafi do sedesu, ale no żesz papieru nigdy nie brakuje, niech wytrze to co skapało na deskę i podłogę. Tak, na podłodze czasem tyle żółtych kropel że aż wstyd że się taka wysika i to zostawi... Tfu brudaski #zalesie #gorzkiezale #rozowebrudaski
  • 24
@wicherq: Ale to klienci, nie wiem kto tam akurat to zostawia, potencjalnie nawet jak widzę że kobitka wychodzi z kabiny to równie dobrze mogła tam już to zastać a wiadomo że nikt czyichś sików zbierać nie będzie...
@cytmirka U mnie to samo. Ludzie niby na poziomie, wykształceni a zostawiają w łazienkach taki chlew... Zero jakiejkolwiek kultury i wstydu. Nie wiem jak można być takim ingorantem, żeby nawet nie spuścić po sobie wody w kiblu. Wkurza mnie to strasznie, a najbardziej współczuję sprzątaczkom, które to muszą sprzątać.
@cytmirka Plamy to jest nic, serio... U mnie zostawiają taki chlew że czasem to aż się rzygać chce. Czasami się zastanawiam czy nie zwrócić takiej osobie uwagi przy wszystkich. Mnie tylko zastanawia czy w domu też zostawiają taki syf...
@kabson: A to u mnie też był cały z krwi pojemnik na papier a w koszu na śmieci leżała podpaska oczywiście niezawinięte, przyklejona do worka... Ale studentki to ogólnie brudaski. A u nas w pracy to przychodzą w większości "szychy"...
@bugg: Czemu idiotyzm? Większość dziewczyn sika raczej na stojąco, bo rozkładanie papieru na deske zajmuje zdecydowanie za dużo czasu. Chyba że brudaski nie rozkładają papieru i siadają na czilku na deskę ( _)