•  

  Ten cholerny wąwóz powinni zaorać, albo zaminować, tak samo jak plażę na Overlordzie i ścieżkę przy wodzie na Klasztorze. Zawsze stado debili z tunelową wizją, uwiązanych przez całą bitwę przez 2-3 innych debili, a ty stajesz na rzęsach w każdym innym miejscu mapy, aż wreszcie, przy odrobinie szczęścia, ratujesz tym debilom dupy i widzisz na czacie:

  - Dobrze zagraliśmy!
  - GIE GIE

  pokaż spoiler No, takiego.


  Najśmieszniejsze, jak tam jedzie Maus albo typ 5 i nie zdąży ani przepchnąć do bazy przeciwnika, ani zawrócić i zrobić decap. Kręci tylko bezradnie lufą, bo wszyscy zdążą mu zwiać, zanim się obróci (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #wot #worldoftanks

  źródło: Clipboard02.jpg

  •  

   @teh_m Jeszcze lepiej, że wiele razy byłem jebany na czacie, bo nie chciałem tam jechać. Najlepiej sie tam jedzie jak są dwa raki, to jest kurwa wtedy najlepszy pomysł:P

  •  

   @teh_m: Najlepiej to jak tam po 6 czołgów na spotkaniówce jedzie, a później zdziwienie, że przegrali....

  •  

   wiele razy byłem jebany na czacie

   @Dusza_Jest_Chaosem:

   Znajomy, fiolet, zawsze tam jechał ciężkim i zawsze chciał, żebyśmy całym plutonem jechali razem z nim- nieważne czy mamy ciężkie, czy medy, czy może jakieś OP tedeki. Tłumaczyłem mu, że to bez sensu, ale on uparcie tam jechał- z sobie tylko znanych powodów (domyślam się, że "a chooy, coś tam zbiję bez wysiłku"). Zawsze ginął i zawsze "a, bo nie pojechaliśmy wszyscy, a reszta teamu to debile".
   No to raz wreszcie mu mówię "dobra, jedziemy wąwóz".
   Przepchaliśmy dość szybko (tak nam się wydawało), każdy już na połowie HP, bo przecież raki i HE od japońców, no ale twardo pchamy. Jesteśmy w bazie przeciwnika, jak mu mówię "obserwuj, co się teraz będzie działo." Podjechali ci, co stali przy jeziorze i nas wyspotowali. W tym samym momencie z drugoego końca mapy: JEB! JEB! BOINNNG! JEEB! Garaż. W każdego z nas, po kolei.
   Od tej pory już nie jechał do wąwozu, a przynajmniej nie w plutonie.

   pokaż spoiler #truestory


   na spotkaniówce

   @vdr: Nie gram w to, ale się domyślam, jak to wygląda.

  •  

   @teh_m A jeszcze najlepsza historia jest, jak padnie miasto i medy wjada na dupe, wtedy ogień z obydwu stron.

  •  

   @teh_m: Jest sens jeździć na tą flankę czołgami typu S Conq, -10 do opusczania działa + twarda wieża, ale nie więcej niż 3 czołgi właśnie po to, żeby wytłuc lemingów.
   Jak ekspiłem ciężkie brytole to tierami 8-10 w tym miejscu miałem sporo bardzo dobrych bitew. No chyba ze jest więcej niż 1 arta, w takim wypadku można sobie odpuścić.