•  

9 tedeków, żadnego lajta xd #wot

źródło: Inkedshot_066_LI.jpg

•  

@dwuitownik: powinieneś zamazać wszystkie nicki w końcu RODO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@saimonm: Nie rozumiem czego ci zamazujący tak się wstydzą xD

•  

@sheridan97: To raczej nie ze wstydu, przynajmniej ja. To raczej w obawie przed wysrywami i napinaczami z wykopu. Tutaj można ich dać na czarno i mieć spokój, tam dajesz do ignora a i tak patokoledzy z klanów będą zatruwać dupe.
      Bardziej nie rozumiem jak może komuś przeszkadzać zamazany nick ¯\_(ツ)_/¯ ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@KimDzongJaroslaw: Ale że co niby mieliby ci patokoledzy robić? Ich też dajesz na czarno i masz spokój. I to jeszcze lepszy, bo tam nie widzisz żadnych ich wiadomości, a tutaj nadal możesz je zobaczyć.
      Mnie nie przeszkadza zamazywanie nicków tylko to jest po prostu śmieszne :)

•  

@sheridan97: Naprzykład mogą zatruwać dupe na randomie. Sam miałem okazje mimowolnie brać udział w takiej mini-wojnie między dwoma klanami, tylko dlatego, że ich dowódcy sie o jakieś gówno pokłócili. Potem były obrażenia sojusznicze i wypychanie pod ostrzał (mnie) na randomie tylko dlatego, że byłem w takim klanie a nie innym ¯\_(ツ)_/¯

A teraz plot twist: Od kilku tygodni nie mam klanu i ci sami gracze do mnie spamują, czy nie chce dołączyć w ich szeregi ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@KimDzongJaroslaw: No ok, to jakaś sprzeczka między klanami, ja to rozumiem. Tylko wytłumacz mi proszę jakim cudem jakiś random z wykopu miałby sprawić, żebyś ty miał nieprzyjemności w bitwach? Kiedy masz klan, z którym stosunki są niezbyt przyjazne to łatwo rozpoznać. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jakieś osoby zapamiętają twój nick, który zobaczyły we wpisie na wykopie i będą cię prześladować na randomach XDD

•  

@sheridan97: "Ej Mati weź powiedz chłopakom żeby tego kimdzongjarosława na randomie tłukli bo na wykopie papieża szkaluje" ( ͡º ͜ʖ͡º)
      Miałem już jedno konto na wypoku, które miało jakieś powiązania z kontami w grach (bo nie zakrywałem nicka przy ss) i znalazł się jakiś świr który zaczą bawić się w namierzanie mnie, bo napisałem coś co było sprzeczne z jego zdaniem (chyba o jakiegoś metina chodziło XD).
      Wole tego unikać. Niektórzy ludzie są pojebani, a na tym portalu sporo takich ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@KimDzongJaroslaw: A teraz przyznaj się sam przed sobą jak często sprawdzasz wszystkie 30 nicków podczas bitwy na randomie? Ktoś musiałby to robić w każdej bitwie i pamiętać, żeby trafić akurat na ten konkretny. No jaka jest na to szansa XD

•  

@sheridan97: wystarczy sprawdzić 15 nicków, bo chodzi o zatruwanie dupy komuś w "swoim" teamie. Jak ktoś taki jest w przeciwnej drużynie to dla mnie tylko potencjalna kupa HP do zbicia XD
      A jak ktoś ma xvm to nietrudno mnie znaleźć na liście, bo (wg danych z xvm) należe do ok 5%-owej "grupy graczy", więc niektórym kolorki się rzucają w oczy.
      Szczególnie artylerzystom (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

•  

@KimDzongJaroslaw: Nadal podtrzymuję, że szansa na to że trafisz na kogoś kto ma z tobą jakiś problem i że ta osoba to zauważy jest bardzo znikoma. Zresztą, nawet jeśli cię rozpozna to co? Jedną bitwę ci popsuje? Wielka mi to strata, co jakiś czas zwykłe randomy każdego wypychają czy strzelają do sojuszników. Nie widzę najmniejszego sensu zamazywania nicków z takiego powodu :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h