Wpis z mikrobloga

no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo w którym do wygrania są dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP.

Wam pozostawiam kwestie czy mam wylosować dwóch zwyciezców czy może jeden mirek ma wygrać dwa bilety ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zapytacie mnie

Ciekawe skąd wziął na to pieniądzę


Zarejestrowałem się w usłudze Monese - tu instrukcja i dostałem 75 zł za to (15 funtów) ( ͜͡ʖ ͡€)

Wy tez możecie te pieniądze uzyskać i sobie nawet wypłacić w bankomacie, przez Prywatną Wiadomość podam kod, który podaje się przy rejestracji.

mirek @Wapniak zarejestrował się już z mojego kodu i odebrał swoje 15 funtów :))

Zaplusuj by wziąć udział, w nocy lub rano losowanie przez mirkolos
---
Na mój tag #kodyodlubiekiedy wrzucam kody do różnych usług, jesli macie chęć to dołączcie do 650 mirków którzy obserwują :)
lub zapiszcie się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
PS w niedzielę rano wysyłam dwa kody na darmową jazdę taksówką oraz hulajnogą :)

#film #kino
LubieKiedy - no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do wzięcia udziału w #rozda...

źródło: comment_GertYXUDGGFEMt8aPGvMgZqcTUS26vZA.jpg

Pobierz

ilu ma być zwycięzców?

  • Dwóch zwyciezców - dostaną po 1 bilecie 28.1% (557)
  • Jeden zwycięzca - dostanie 2 bilety 71.9% (1427)

Oddanych głosów: 1984

  • 28
@szympans1: @Gawith_Apricot: ostatnio sprawdzałem wpisy i wyszło że jakies 93% wołań z wpisów z #kodyodlubiekiedy to było do hive, zresztą można po tagu przejrzeć

Dwa tygodnie temu też wołałem do rozdajo jedzenia z dowolnej restauracji i nikt z listy do wołania nie miał zastrzeżeń

Ja rozumiem, że wraz z ilością ludzi na liście i tagu wzrastają wymagania, ale ja nawet nigdy na oczy nie widzialem hulajnogi Hive ale Wam wyszukuje,
@LubieKiedy: Dlatego każdy dodał się do listy bo kody do hive działały i jazda rzeczywiście była darmowa.

Zrób swój tag dla hive i dla innych promocji. Subskrybentów zawołałeś, ale zawołałeś też cały cebulacki tag rozdajo. Jaka jest szansa, że wygram jak będziesz miał 4000 plusów? Zadna.
Za monese zarabiasz kupe forsy jak ktoś zaloguję sie z twojego refa. Kody na hive wklejasz, ale nie pisz że za darmo wyszukujesz bo to