Wpis z mikrobloga

dla ciebie każda osoba z poglądami lewicowymi to komunista?


@restecp: Nic z tych rzeczy.
Ale Zandberg jakby nie patrzeć na polskiej skali może byc jako komunista zakwalifikowany.

I ja całkowicie poważnie uważam że rząd partii razem mógłby być bardziej liberalny (również gospodarczo) niż większość innych.

Tak było już wcześniej gdy liberalizm realizowali (lepiej lub gorzej, ale jako jedyni) nam postkomuniści z SLD.

Taki już los polskiej lewicy, w sytuacji gdy polska
@DizzyEgg: Wiosna w tej kwestii śmierdzi mi populizmem. Cały czas masz wrażenie, że oni o niczym innym nie myślą tylko o związkach partnerskich i prawach lgbt. Nie mówię, że to nie jest ważne, ale robienie z tego praktycznie programu partii to dla mnie lipa. Zandberg według mnie fajnie odpowiedział na pytanie w debacie i potraktował to jako coś normalnego i naturalnego, że skoro politycy nie patrzą ludziom do łóżek to nie
@restecp podzielam zdanie, ale myślę że socjalizm bardzo pozytywnie wpłynie na społeczeństwo jeśli będzie zrobiony dobrze, niepopulistycznie np nakład na edukację i naukę czy wspieranie konkurencyjności i początkujących przedsiębiorstw ale mało kto wybrał by taką partię
Uznajemy, że kobiety i dziewczęta są bardziej niż mężczyźni narażone na przemoc ze względu na płeć oraz, że przemoc domowa dotyka kobiety w większym stopniu, a mężczyźni także mogą być jej ofiarami.

@aduk123: Tu o.
@czynastolatek ??? Fakt to dyskryminacja? Dla mnie takie burzenie średniowiecznego modelu rodziny jest potrzebne w tym kraju. Zwalczanie stereotypów o płciach wyjdzie na dobre mężczyznom i kobietom. Polecam przeczytać resztę tego artykułu czy tam postulatu