Gorące dyskusje ostatnie 12h

Uwaga 1 plus= 5sek głaskania ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
    A jest co głaskać ( ͡º ͜ʖ͡º)
    #pokazkota #kitku #koty #smiesznekotki

odpowiedzi (38)

Mirki i Mirabelki, ostatnio wpadłam na pomysł robienia plecaków z ręcznie wyszywanym haftem geometrycznym. Chciałabym pokazać swoje wyroby i przy okazji robię #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zgarnięcia uszyty przeze mnie od podstaw plecak z białej (ciepły odcień) ekologicznej skóry. W środku znajduje się podszewka wraz z kieszonką. Na środku ręcznie haftowany geometryczny słonik. Zwycięzcę wylosuję przez mirkolos we wtorek 20.08 o godzinie 21:37 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tutaj lub na świeżo założonej stronie https://www.facebook.com/Latkabag/
    Zdjęcia innych przykładowych w komentarzach.
    Wymiary po rozłożeniu: wewnętrzny: 30x32cm, całkowity (z falbanką): 39x30cm. Szyję też większe mieszczące A4.

#latkabag -> zakładam tag do obserwowania moich wyrobów #handmade #rekodzielo #leatherworking #chwalesie #diy #szycie #modadamska #moda #plecak #haft #tworczoscwlasna #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (137)

TL;DR: W końcu straciłem dziewictwo!
    Spotykam się z dziewczyną już 4 miesiące, ostatnio zaprosiła mnie na weekend.
    Wiedziałem, że to będzie TEN dzień, ja jebix to będzie epickie.
    Tak w skrócie: po godzinie 22:00 zaczęliśmy się zabawiać, po 10 minutach powiedziała mi, że boli ją głowa i woli iść spać. Pomyślałem "Co Kurwa?!" Rozczarowany poszedłem do łazienki przed snem, idąc do toalety spotkałem jej starego który wciąż oglądał telewizje, nasze oczy się spotkały, cóż mogę powiedzieć? jej ojciec nie miał bólu głowy...
    #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (27)