•  

#zbocznienadzis

Sobota wieczór, wino, piwo i TV... Ha, nie będzie o Netflix and Chill, bo nawet Tindera nie mam :) Będzie o serialu wypuszczonym przez Netflix jakiś czas temu.

Bonding

Postaram się nie spojlerować, ale nie wiem jak mi to wyjdzie.

Serial jest i dobry i zły. O zaskoczenie, nie? Zaczniemy od tego dlaczego jest zły - domina biega po uczelni w butach buduarowych, nikt nie powiedział ludziom od kostiumów, że gorsety lepiej wyglądają jak są dopasowane, i tego typu pierdoły. Ale takie błędy są w każdym serialu. Dalej w głowie nie układa mi się domina w obroży, ale to nie o tym chcę pisać.

Przede wszystkim brakuje jednej z istotnych scen - gdzie pokazuje się jak strony umawiają się między sobą. Wyobrażacie sobie faceta idącego do pracy, na spotkanie z klientem, że właśnie jest porywany? No właśnie, suchar trochę. Też tak uważam.
    Nie wyobrażam sobie też oddać się w ręce dominy, która sama nie wie czego chce - ale tak nie wie, nie wie, a nie udaje, że jest niezdecydowana. Ale to też nie tematy na dzisiaj!

Dzisiaj skupię się na największej, bo jedynej zalecie tego serialu!
    Pokazuje coś szalenie istotnego. Każdy choćby nie wiadomo jak bardzo był zanurzony w świat kinku, czy to domina, uległy, hotwife, swich, czy kogokolwiek sobie tam jeszcze nie wymyślicie, ma też drugi świat. Świat taki jak ma każdy z nas. Dom, praca, uczelnia, szkoła, rodzina, znajomi nie będący tymi z klimatu. Wiadomo, że te światy gdzie jesteś masterem i dobrym wnuczkiem będą się przenikać, choćby dlatego, że na dniu babci Twoja dziewczyna, będzie wolała biegać z ciastem, bo jako uległej obiłeś jej tyłek. Pytanie tylko o to gdzie Wy sami postawicie swoje granice jak bardzo to ma "mieć część wspólną".

Drugą istotniejszą kwestią jest granica u innych osób. To, że Domina penetrowała czarnym straponem tyłek kolegi z klasy równoległej - jest tylko ich sprawą. Oboje są zobowiązani do zachowania tajemnicy - chyba, że uległy sam chciał lub uległ z jakiegoś innego powodu i zgodził się na ujawnienie tej wiadomości innym.

Rozejrzyjcie się dookoła siebie. W pracy, w szkole, w tramwaju, na uczelni. Każda osoba obok Was ma w głowie sekret dotyczący swojej seksualności. Spójrzcie na siebie. Pomyślcie o swoim sekrecie i zastanówcie się czy mielibyście odwagę powiedzieć głośno - kręci mnie coś nietypowego. Zaraz zapewne zleciałoby się milion osób próbujących Was nawracać, ktoś uznałby: "Debil, no debil!". To teraz w drugą stronę - panie patrzą na największego przystojniaka w okolicy, panowie na najlepszą laskę w zasięgu wzroku. Teraz dowiadujecie się, że przystojniak lubi z widownią, a laska lubi jak krew jej kochanka rozmazuje się na jej piersiach. Jeśli nie trafiłem w czyjeś zainteresowania, to pewnie już oceniacie negatywnie tą dwójkę w głowie. Teraz przypomnijcie sobie sytuację w której ktoś miał ocenić Was.

Moi drodzy! Pamiętajcie, żyjcie i dajcie żyć innym!

pokaż spoiler #seks #bdsm #cuckold #choryskurwiel #choraskurwielka #wygryw #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #ddlg #biseksualizm #spanking #ekshibicjonizm #swingers wyjątkowo też #netflix

+: mirek_wykopowy, DobrzeiSmacznie +12 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement