Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Witam witam, sejsony Tajger ogunie, śmiać mi się chce, tego typu, że niby Janusz Kupiec, z tym, #!$%@? wie kim, ten ciota, a nie powiedziałem - łysa pała. Że niby w śmietniku. Że niby w śmietniku grzebałem. No KURRRWA, co wy gadacie? A no ta, zapomniaem, fejmu się chcecie napić, co? Mmm, to i tooo. Ty balaronie jeden! Ty, Janusz Kupiec, #!$%@?, z dupy wyjęty, KHURRRWA. Trzeba mieć nieźle #!$%@? w główce jak ty. Ale #!$%@?ć cię, krótko na temat. No ta, baleron... No wygląda jak baranon, #!$%@?. Ja, z tymi jeszcze, okularkami, okurarami, #!$%@?. BALERON! Powiedz, kiedy ty widziałeś barerona z okularami, chyba tylko #!$%@? ty! Janusz Kupiec, chyba ty, #!$%@?! Chyba ta. Taki baranon KURRWA! Czeba być ciotą jak on. Taki baleron z okuralami? Okularami? Jaa #!$%@?ę, no ta. Weź trochę, idź na siłownię, przyt, troszkę schudnij boo... Jak będziesz tył, to będziesz gówno, a nie czlowiek. Trochę schudnij chłopie, no bo wyglądasz... NIEMIŁO! Baleron... Z okurarami HHHHHHHHHH, śmie-śmieszne jest. Do dziś mam z tegobe ubaw, do popafy! BĘC!
#bonzo #klasyk #patostreamy
  • 4
@Habemuspapam69:
Witam, witam, sejsony tajge, ogunie… hyy, śmiać mi się chce tego typu, że… niby Janusz Kupiec z tym… #!$%@? wie… kim, ten… ciota, a nie - powiedziałem - łysa pała. Że niby śmietniku. Że niby śmientniku grzebaem. Kurrwa. Co wy... gadacie? A no ta, zapniaem. Fejmu się… chcecie na…piś, co? Mmm, tojitoo… Ty balaronie jeden. Ty Janusz Kupiec, #!$%@?. Z dupy wyjęty, khurrwa. Czeba mmieć nieźle #!$%@? w gówce jak