Wpis z mikrobloga

Mam swoja domenę z koncówka .pl przypięta do mojego VPSa i szukam jakiegoś sposobu, bym mógł używać maila z moja domeną bez konfiguracji tego na VPSie.

Słyszałem o Yandexie, ale jakoś nie przekonuje mnie używanie rosyjskich stron do tego typu spraw. Da się to zrobić jakoś w miarę tanio (a najlepiej za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)) czy trzeba srogo bulić?

#webdev #pytanie #kiciochpyta #pomocy #it #komputery #hosting
  • 14
@ppawel: a znasz jakieś mega tanie hostingi?

chciałem zredukować koszta utrzymania moich stron do minimum, póki co wszystkie przeniosłem na mojego VPSa z Aruba 4pln/mc więc nie uśmiecha mi się płacenia dużo więcej za sam hosting do emaili.

z drugiej strony jeżeli nie znajdę nic ciekawego to na webd.pl jest hosting 40pln/rok i tam przeniosę znowu stronę xD ale może ktoś coś zna co mi pomoże w tej sytuacji.
@Rexikon: @rawilson: tak jak wyżej - zwyczajnie nie znam się aż tak na tym, by ta infrastruktura była bezpieczna i wszystko było aktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za ct8.pl dzięki, wrócę do domu i przyjrzę się ich oferty bo nie znałem!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vencite: no musisz mieć wykupiony bo jak inaczej? Bierzesz ten darmowy pakiet start 10m z mailem, potem zmieniasz rekordy a/cname na swojego vpsa a mx zostawiasz na maila ovh i wszystko działa.