Wpis z mikrobloga

  • 516
Skończyłam. Jest śliczny, jestem mega zadowolona z efektu. Obrazek jest zdecydowanie warty poświęconego czasu. Kanwa 16ct, 32kolory plus dużo kontur. W komentarzu załączam zdjęcie bez kontur.
#haft #pixelart #kuluhaftuje #chwalesie

Wołam @Jerry_the_Coin @dosiu @Slawek09, @Magadanka, @Gusik, @Woofinka, @Apollo1993, @P_OazaSpokoju, @pVDai, @Dellarie, @mieszankaBiaukowa, @thymotka, @Angeliquey, @eukie, @Prokariusz_Mariusz, @Melisandre
kulu - Skończyłam. Jest śliczny, jestem mega zadowolona z efektu. Obrazek jest zdecyd...

źródło: comment_kJLMPFn2Pvct4YPxm5Donh2XeqFeQuAM.jpg

Pobierz
  • 51
@kulu: Cześć, dzięki za zawołanie. Efekt jest faktycznie fantastyczny.

Powiedz mi proszę, bo widzę, że na zdjęciu jeszcze bez konturów masz kanwę, na której są zaznaczone niebieskie kwadraty. Efekt końcowy natomiast to biała czysta kanwa. Jak to zrobiłaś? Ten kolor niebieski się spiera podczas prania?

Ja też wyszywam, tylko raczej jestem kompletnym samoukiem i mam podstawowe braki w wiedzy.
via Android
  • 3
@Melisandre te kwadraty to kreda krawiecka, zaznaczam sobie bo jest o wiele łatwiej znaleść odpowiednią kratkę przy wyszywaniu kolorami. Kreda bardzo ładnie się spiera, za to pisaki u mnie sie nie sprawdziły. Przy ostatnim obrazie nie chciał się sprać, ale w końcu się udało.
Jak będziesz mieć jakieś pytania to wal śmiało, ale ja ekspertem jeszcze nie jestem xd.
@Gusik dzięki
@Bover to jest haft krzyżykowy liczony, wyszyty na płótnie ;)