Wpis z mikrobloga

chyba #!$%@? sobie sprawe lekko bo bronie sie pod koniec czerwca, temat mam o analizie porównawczej lokat bankowych w wybranych bankach w naszym kraju i napisalem sobie 1szy rozdzial w ktorym opisalem ogolnie o banku, historie, bankowy fundusz gwarancyjny, co to lokata i rodzaje, i zabrałem sie za 2gi rozdział i w sumie jestem lekko w dupie, gdyż mialem zamiar opisywać w drugim rozdziale oferty danego banku, myśląc ze jakies umowy beda wporzo coś na wzór umów ubezpieczeniowych np. na życie, gdzie tego tekstu po prostu będzie aż nadto i nie będzie problemu z wykręceniem 15 stron na rozdział, a wszędzie są tylko tabelki z stopami %, okresem trwania lokaty i kwotami min. i max. i dodane może z 5 zdań typu czy trzeba konto ror mieć lub czy dla nowych czy stałych klientów
i teraz nie wiem jak z tego wybrnąć :/
ktoś ma jakiś pomysł? spis sobie moge zmienic jeszcze jeśliby mi to coś pomogło. Natomiast w 3cim rozdziale miałem zamiar porównywać do siebie oferty przedstawione w 2gim rozdziale i wyciągać z nich wnioski
#licencjat #studia #studbaza
  • 6
@Marek1106 hmm oferty bankow przeciez masz ladnie opisane np. W santander - klienci indiwidualni - konto jakies tam , konto vip , konto walutowe , i chyba nawet pdf masz do posciagania , umowy zaden bank nie wrzuci na strone - wiec jak ci zalezy na umowie od banku - polecalbym sie przejsc do kilku i poprosic mooooooze ktos ci pomoze
@magnat32: tzn może źle zabrzmialo co napisałem, temat mam stricte lokaty terminowe i takie chciałem opisywać, wstępnie miałem zamiar wziąć 5 ofert lokat terminowych z banków, chociaż nie ma limitu co do ilości porównywanych ofert, ale jak np. chciałem wziąć millennium i mam Lokata Horyzont Zysku to właśnie oprócz tabelki z % itp, nic nie znajde. A drugi rozdział to potrzebuje przypisami trzaskać tak jak w pierwszym, chyba nie mogę po
@magnat32 bo jak licek to mozesz walic przypisami cala prace , i ostatni rodzial analityczny tzw lanie wody , kilka tabelek opisanie co jest i luz , ogolnie tak jak mowie mozesz przypalic frana ze chcesz zalozyc lokate w jakims banku babka sie naprodukuje , da ci na pewno jakies broszurki - i bedziesz mial material:)