Wpis z mikrobloga

Przypomnę tylko, że przedstawiciele #konfederacja byli już obecni w parlamencie UE i nie zrobili tam kompletnie nic, poza spaniem i pokazywaniem ptaszka jak Sośnierz.
Choć korwin to akurat sypiał i w gorszych miejscach... https://archiwum.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Janusz-Korwin-Mikke-pojechal-do-Moskwy-i-zasnal-na-stole-00026994
#neuropa #polityka #bekazkorwina
Pobierz DanielPlainview - Przypomnę tylko, że przedstawiciele #konfederacja byli już obecni w...
źródło: comment_dWJBmz1qTT4Yz6QthMjjdeIfAmchMXz6.jpg
  • 11
@Gumaa: #!$%@? władza jest po to, by ułatwiać życie codzienne, a nie trwonić energię na informacje o gówno-pileckim czy syfienie inną propagandą. Żyjemy w XXI wieku.
władza jest po to, by ułatwiać życie codzienne

@biliard: a co byś chciał, aby garstka ludzi załatwiła w parlamencie, który nawet nie ma władzy ustawodawczej? Pytam serio. Ludzie się czepiają konfy, że nic nie zrobili, jakby jakiekolwiek ugrupowania mogły cokolwiek zrobić. A już zwłaszcza w takiej ilości.

Na tyle na ile można cokolwiek w tym #!$%@?łku zrobić to oni spełnili swoje zadanie i mają mój głos na kolejną kadencję. A ułatwiają
@Gumaa: Co bym chciał? Na pewno nie słuchać #!$%@? o szkodliwości sieci 5g, nienawiści do Żydów, o poparciu dla "medycyny" Zięby, opanowaniu świata przez Sorosa czy szkodliwości szczepionek, o upadku akurat świetnie perosperującej Skandynawii oraz innych bzdur o "wolności" z największą liczbą wyjątków i obwarowań tejże wartości, jakie widział świat.
Coś pominąłem?
@biliard: też bym nie chciał. Ale jeżeli mam wybierać między słuchaniem tego, ale wraz z ich postulatami gospodarczymi i wytykaniem władzy głupot, albo nie słuchaniem niczego, to wybieram to pierwsze.

Być może w Polsce nie ma tylu ogarniętych wyborców, aby samymi racjonalnymi argumentami cokolwiek w tym kraju zmienić i ułatwić nam życie. Przeprowadzili analizy, wyszło im że w tym elektoracie mają szansę, no to próbują wykorzystać okazję. I jeżeli dzięki temu