Wpis z mikrobloga

Mirki czy człowiek może być zbyt skomplikowany tzn zadaje dużo skomplikowanych pytań na które większość moich znajomych nie potrafi odpowiedzieć :(
  • 18
@Samzach:
Jeżeli rozmawiasz z nimi na tematy których nie znają, to ok. Normalne.
Natomiast jeżeli to są dość normalne pytania i twoi znajomi nie potrafią odpowiedzieć na nie, to raczej spodziewałbym się, że albo nie chcą na nie odpowiedzieć, albo nie rozumieją pytania, bo je źle zadałeś.
@Dawidk01 jak myślisz co znajduje się po drugiej stronie czarnej dziury? Nawet jeżeli człowiek miał technologie która pozwoli na przekroczenie horyzontu zdarzeń.
@Samzach: Skoro nie dostajesz odpowiedzi na zadane pytania, to albo źle je zadajesz, albo poruszasz tematy dla kogoś zbyt intymne albo wręcz im obce. Nie ma zbyt wielu ludzi, którzy chcą #!$%@?ć o wszystkim co komuś przyjdzie do głowy.
@Samzach: szczerze mówiąc mało mnie obchodzi co się znajduje po drugiej stronie czarnej dziury. w gimnazjum i na początku liceum fascynowało mnie takie rozkminianie, czytanie o mechanice kwantowej na przykład. myślałem, że jestem jakiś "inny", może "lepszy". później doszedłem jednak do wniosku, że zrobiło się to wyjątkowo modne i jakoś mnie znudziło. potem poszedłem na studia, poznałem matematykę na myślę wysokim poziomie i doszedłem do wniosku, że jakbym był fizykiem, to
@Dawidk01 takie równania mógłbyś pokazać mi a przynajmniej postarać się je wytłumaczyć co, jak, dlaczego, kiedy i o której :D

Mam świadomość że ja też nie zobaczę informacji kiedy człowiek przekroczy horyzont zdarzeń ale ale chcę zaspokoić moje pytanie
@Samzach: ja nie jestem fizykiem, więc nie wiem jakie wycinki matematyki są tam potrzebne, ale domyślam się, że to nie jest nic przyjemnego (niestety). może kiedyś uda mi się jakiś fragment ogarnąć.