Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  FIFA: mundial w 2022 roku odbędzie się w zimę w Katarze. Nie interesuje nas opinia klubów, którym zniszczyliśmy rozgrywki ligowe, decyzja została podjęta.
  UEFA: tworzymy nowe rozgrywki reprezentacyjne Ligę Narodów, gdzie najlepsze drużyny będą grały między sobą. Dzięki temu ograniczymy mecze towarzyskie, a nowy dodatkowy zysk liczony w miliardach pójdzie do naszej kieszeni.
  Ponownie nie interesuje nas stanowisko klubów.
  UEFA: zmieniamy rozgrywki ligi mistrzów, dokładamy kolejne spotkania i likwidujemy przerwę zimową, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększymy nasze zyski. Największe kluby muszą się dostosować.

  Największe kluby Europy: mamy dość, tworzymy własne rozgrywki europejskie i pozbywamy się pośredników w postaci skorumpowanych federacji przez które tracimy corocznie miliardy.

  FIFA/UEFA: wait that’s illegal.
  Co z duchem sportu, z piękną historią piłki nożnej przecież to wszystko dzięki nam.

  Mam ogromną nadzieję że superliga powstanie w delikatnie zmienionej, bardziej przystępnej formie dla mniejszych zespołów, a sama fifa i uefa przestaną istnieć.
  Nie dziwie się gigantom ze maja dość kierunku w jakim idzie football i próbują coś zmienić.
  Jest to ogromna kontrowersja i wymaga sporych szlifów, uważam jednak ze działanie to jest konieczne. Już teraz widać ze federacje mają w dupie prawo i straszą rzeczami niestworzonymi.
  #pilkanozna #superliga
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  A co mi tam, zrobię ROZDAJO

  Klasycznie, zielonki nie biorą udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  ZASADY:

  Spośród plusujących zostanie wybrana jedna osoba, która wygra nagrodę, wyłączając osoby, które mam na czarnolisto

  Losowanie odbędzie się dzisiaj o 21:37

  POWODZENIA

  pokaż spoiler #rozdajo #heheszki #humorobrazkowy #gownowpis #gry #ps4 #xboxone NAGRODĄ DLA ZWYCIĘZCY SĄ OSOBISTE GRATULACJE ZŁOŻONE PRZEZE MNIE W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI, PODANE ZDJĘCIE JEST NIEPOWIĄZANE Z ROZDAJO
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Spermić do reklamy xD co ludzie mają w głowach
  #blackpill #przegryw

  odpowiedzi (51)