Wpis z mikrobloga

@stefan8800: j.w w zasadzie każda, ale najbardziej tam gdzie masz sztangę z przodu. Najlepsze są fronty ze względu na to że są uniwersalne, #!$%@? dupę, czwórki, core w jednym ćwiczeniu, chyba że masz okrutnie #!$%@? stabilizację i nic nie pomaga. Zawsze staram się wybierać ćwiczenia globalne, jeśli mam słabe ogniwa, to zamiast bawić się w gówna, robię globalne ćwiczenie na dużej objętości i mniejszym ciężarze. Nadal mam w.w benefity, a nie
@urak666: nie czuje się dość pewnie w trakcie siadów, plecy leca troszkę do przodu, czuje sie trochę krzywy, trudno powiedzieć. Wzmacniam dupe, brzuch, gore pleców ale wciaż przysiad mam żalosny w porównaniu do innych bojów. Martwy 220 dla przykladu a przysiad ledwo 130 xD przy high barze troche kolana mnie bolały i niedawno przeszedłem na low bar i juz z kolanami jest git ale bardzo niepewnie ten low bar idzie
@stefan8800: Lepiej wrzuć tutaj filmik z siadem, bo nie wierzę, że jesteś aż tak predysponowany do martwego ciągu. Obstawiam, że na 99% twoja technika i/lub plan kuleją, a nie brak ci stabilizacji.