Wpis z mikrobloga

#!$%@? powiem wam byłem teraz tydz we Włoszech i akurat leci w TV ichni BB... #!$%@? tam to są akcje a nie to co u nas... Szpiegują bliskich puszczają im filmiki co robią itp itd. Dymy co chwile. Jakość dźwięku i obrazu nieporównywalna... Niby mają te same kamery i mikroporty ale jednak różnica w operatorach widoczna i słyszalna... Leci stream w TV i jakoś ogrodu nie widziałem ani razu... to co nam prezentuje TVN to żenua
#bigbrother
  • 21
@seeb91: Obejrzałem sobie pobieżnie przewijając 1 odcinek ichniejszej Areny pomimo że nie znam języka to puszczanie informacji o szpiegowanych bliskich to dymy prima sort. Plus wyciąganie z domu uczestników do studia na ogłoszenie wyników, puszczanie im na monitorach artykułów z gazet plus wpisy z twitterka dla podkręcenia dymów. Nie ma porównania do naszego bb, studio, cała oprawa, realizatorka o wiele lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seeb91: Wgl o czym mowa porównać przykład pomieszczeń np u nas pokój multimedialny bieda puszka gdzie nie słychać co wb mówi a tam naprawdę bardzo elegancko :D Tylko zdziwiło mnie w sumie że dali komuś np filmik od rodziny a nagle jakaś z tych bliskich osób się na chwile pojawia i mogą sobie chwilę pogadać, chociaż może i to zamierzone żeby nie ześwirowali tam przy tej ilości dymów ( ͡°
@seeb91: No i ciekawa opcyjka była że część osób wylosowała te pudełeczka z czarną kropką i musieli mówić swoje nominacje w salonie przed wszystkimi kogo i dlaczego nominują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyobraź sobie w naszym bb jakby taką wege czy wielką demaskatorkę postawili przed powiedzeniem prosto w oczy kogo i dlaczego nominuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@masterinfo: a tak to oglądałem ten odc. To jej siostra weszła do niej jak się o tym dowiedziała. Mimo wszystko tam na prawdę co chwila coś się dzieje nie ma stypy całe dnie jak u nas... Może kiedyś dojdzie to do PL...
@seeb91: Dokładnie a po obejrzeniu tego co jest tam a co u nas to ta reaktywacja bb to wyjazd na wakacje dla uczestników ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie że rzuciłeś info i linkiem naprawdę przyjemnie się oglądało pomimo że nie znam języka ( ͡° ͜ʖ ͡°)