Gorące dyskusje ostatnie 12h

(26.01.2022) przebiliśmy kolejny próg, tym razem 50 000:

53 420 nowych przypadków Covid w Polsce (oraz 276 zgonów)

4 dni temu celebrowaliśmy 40 000 zakażeń

Poprawną datę wytypowało 12 osób: @Jednorybek @pepe-pan-dziobak @lazysoul @TheScarecrow @Green81 @Kris1910 @eintopf (pomyliłeś się tylko o 598 osób) @dzoli @Meh6969 @Alasthor @maksol93 @maksol93
    Wygraliście wirtualny kubek, do odebrania w komentarzu pod wołaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co, kiedy 60 000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

#koronawirus #pandemia #polska #szczepienia #zdrowie #wykop
    pokaż całość

odpowiedzi (89)

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (198)

Czy robię dobrze?

Na początku roku wylądowałem w szpitalu, dostałem od pracodawcy kilka dni później pisemną naganę bo spóźniłem się (1 dzień xD) z oddaniem L4 - takie prawo w Niemczech, że ma się określony czas. Na nic tłumaczenia, że jako L4 służy mój wypis ze szpitala a żeby go dostać... trzeba najpierw z niego wyjść, a że wyszedłem w piątek wieczorem, to dopiero w poniedziałek rano dostali papierek xD wszyscy byli wcześniej poinformowani że mnie nie będzie a ja sam nie widziałem ile będę siedział w szpitalu. Każdy normalny człowiek a nie jebany frajer zrozumiał by sytuację, bo łatwo nie było ale jedyne o czym oni myśleli to jak mi dojebac xD Mówię chuj tam nie będę walczył z niemieckim januszexem i zacząłem szukać nowej pracy, bo tym spalili za sobą wszystkie mosty, jebać ich. Bardzo szybko znalazłem nowa pracę i już wczoraj podpisałem nową umowę, zaczynam od 1 marca. Zaraz jadę zawieźć wypowiedzenie do starej pracy. Obecne L4 mam do 14 lutego i mam jeszcze prawie 90h nadgodzin. Chcę zagrać tak samo po frajersku jak mój szef i dojebac sobie L4 do końca lutego, żeby ten okres pozostały do rozpoczęcia nowej pracy siedzieć w domu w spokoju, niech mi wypłacą nadgodziny a ja nie chcę ich więcej widzieć, tfu im na mordę.

#pracbaza #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (80)