Wpis z mikrobloga

Wynik Wiosny i Razem pokazuje na jak niskim poziomie jest lewica, przynajmniej w Polsce. Wyborcy "postępowej" lewicy pokazali, że albo intelektu nie mają albo go nie szanują, bo wybrali opcję bonmotowo-populistyczno-śmiszkową zamiast opcji, która jakieś minimum tego intelektu zachowuje. Choć lewicy nie cierpię, to jednak Zandberg w wypowiedziach pokazuje pewną charyzmę, jakiej oczekiwalibyśmy od jakiegokolwiek polityka, podczas kiedy liderzy Wiosny są miękcy jak najtańszy chleb z, hehe, Biedronki.

#wybory #4konserwy #neuropa #bekazbiedronia #wiosna #bekazlewactwa #nietymrazem
P.....k - Wynik Wiosny i Razem pokazuje na jak niskim poziomie jest lewica, przynajmn...

źródło: comment_cnMyoZZfEisVkct4Bwdd9I3VDgXOdTZm.jpg

Pobierz
  • 10
@PanFizyk: O jak się z Tobą zgadzam, Lewica Razem, jako jedyna z niewielu partii ma baardzo dokładnie opisany swój program, postulaty i założenia konkretnych działań jakie chcieliby wprowadzić. A Wiosna? Ktoś chyba pisał na kolanie ich program, fajnie, że małżeństwa jednopołciowe itp, ale co oni wiedzą o gospodarce to ja nie wiem. jak można być za zamknięciem wszystkich kopalń, bo zły wungiel (co w sumie szanuję), ale jednocześnie być przeciwko elektrowni
@Fforrespectmidgets: @DizzyEgg: Prędzej by mi ręka uschła, niżeli bym zagłosował kiedykolwiek na partię Razem, ale potrafię zauważyć, że Zandberg jest w tym dużo bardziej autentyczny niż Biedroń z resztą zgrai.

@Magromo: O, już pierwszy się odezwał. Jak tam 14% poparcia? Między kogo je rozdzielicie? Ja nie jestem od Razemków, wypraszam sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)