Wpis z mikrobloga

Zgodnie z wynikami exit poll, elektorat PiS to 39,8% osób w wieku 60+ oraz 21,5% osób w wieku 50-59 lat, a zaledwie 8,3% osób w wieku 18-29.

Bardzo podobnie wygląda sprawa, jeśli chodzi o elektorat PO - 33% osób w wieku 60+ oraz 19,3% osób w wieku 50-59, a zaledwie 8,6% osób w wieku 18-29.

Jest to kuriozalne, że decydujący głos w wyborach należy do osób, które - dosadnie mówiąc - jedną nogą są w grobie.

Drodzy emeryci. Kupcie sobie jakąś działeczkę, domek nad jeziorem, weźcie tam sobie odpoczywajcie, cieszcie się tymi ostatnimi latami bo już ich Wam pewnie niewiele zostało. Po co Wam się niepotrzebnie denerwować polityką? Zachowajcie te resztki sił i dajcie młodym zmieniać kraj tak, jak oni uważają za stosowne, bo to oni będą nim rządzić, w nim mieszkać i w nim zakładać rodziny, gdy Wasz czas na tym łez padole minie.

#wybory #przemyslenia #4konserwy #neuropa #polityka
  • 17
osób w wieku 18-29.


@Hedage: parafrazując klasyka.
Jak można decydować o życiu w wieku kiedy jest się idiota.

Serio - wynik wiosny i konfy wśród młodych pokazuje że to idioci bez umiejętności krytycznego myślenia i generowania spójnych idei. A dzięki technologii sterowanie nimi jest prostsze niż kiedykolwiek
@graf_zero: @Hedage: imo w tym kraju żyją głównie debile, nie widzę żadnego uzasadnienia by głosować na debili którzy wprowadzają socjalizm z którym walczyli ludzie a nawet ginęli by się go pozbyć,tak samo nie widzę uzasadnienia by głosować na hurra wywrotowców bo to zwyczajnie nie nadaje się do rządzenia krajem...

to jest tak posrane... i tak tak ja wiem że ktoś może KE nie lubić, ale...no #!$%@? nie ma nikogo tak
by głosować na debili którzy wprowadzają socjalizm z którym walczyli ludzie a nawet ginęli by się go pozbyć,t


@jacieniemog28: mala uwaga - nikt zasadniczo nie walczył z ekonomicznym obliczem socjalizmu.

NATURALNYM ustrojem dla Polaków jest socjalizm konserwatywny.
Tak, to tragedia, ale tak jest.
Drodzy emeryci. Kupcie sobie jakąś działeczkę, domek nad jeziorem, weźcie tam sobie odpoczywajcie, cieszcie się tymi ostatnimi latami


@Hedage: Też to zauważyłem. To wybory głównie emerytów. Bierz pod uwagę że oni mają czas i podłączone TV. Nie interesują się poszerzaniem horyzontów. Po prostu wybierają to do czego przywykli.

Dla odmiany teraz sprawdź elektorat Konfederacji ( ͡º ͜ʖ͡º)

A i jeszcze co do emerytów. Raczej ich nie