Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ? Powoli mam tego dość. Jak sobie chcą chodzić do kościółka i pić wódkę za +500 to może podzielić ten kraj i zobaczymy która część się szybciej rozwinie ? Ja jestem za a wy ? Ktos kto mieszka na wschodzie moze sie przeprowadzić i myślę że zrobią to z przyjemnością aby odciąć się od tej ciemnoty. Zapraszamy. #wybory zresztą ta mapka z łazienkami w mieszkaniach dobrze pokazuje dokąd prowadzą wschodnie konserwatywne poglądy xD ludzie dalej srają na podwórkach i modlą się o deszcz. I tak się #!$%@? męczymy razem więc może zróbmy pokojowy podział #polityka
Megasuper - Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ? Powoli mam tego doś...

źródło: comment_eb6xOHdaecX7KhGIG4fliJlo7p4Jdiwv.jpg

Pobierz
  • 60
@Megasuper: Jakby Tusk z ekipą, nie zaniedbał wschód kraju, tylko rozwijał go równomiernie przez 8 lat, ta mapka wyglądała by zupełnie inaczej. Może, więcej pomarańczowego, może mniej, może byłoby wymieszanie. Ale tego nie robił. Przyszedł pis, zaczął rzucać kasę swoim, robić drogi to popierają, logiczne. Polecam się przejechać kiedyś w tamte rejony i porównać z "zachodnią" częścią. Najlepiej spróbuj dojechać z Łodzi do Rzeszowa i porównaj. Mimo piszesz głupoty wielkie. Polska
@Megasuper: Tak to Ci wmawiają media. Kiedy byłeś na wschod od Wisły? Ba, kiedy byłeś dłużej na jakiejś wiosce( nie takiej podmiejskiej spalni, <50km od dużego miasta)? Dla większości ludzi na pierwszym planie jest co do garka włożyć, w co siebie i dzieci ubrać. Invitro, narkotyki etc to tematy jak się zaspokoi pierwsze potrzeby. Tylko nie myślący przyszlosciowo ludzie głosują ideologicznie, bo są to sprawy bez których przeciętny człowiek może żyć.