Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Mam takiego znajomego "z widzenia" na uczelni, zamieniłem z nim ledwo parę słów, kiedyś znalazł mnie na #grindr i po pijaku wysyłał zdjęcia beniza, ostatnio widziałem go też na tinderze z opisem "szukam na układ" xD

Teraz zauważyłem, że dodał na fb komentarz pod postem konfederacji, gdzie pisze, że cieszy się, że nie zmarnował głosu i na jesień ma zamiar znowu głosować na "prawdziwą prawicę" xD

Też kiedyś żyłem w zaprzeczeniu, ale byłem wtedy w gimnazjum, a on ma ze 22 lata. Żal mi go.
#homoseksualizm #lgbt #wybory
  • 11
@mikelson22:

a pamiętasz jak Legierski (gej i mocny aktywista LGTB) się przyznał że w 2015 głosował na PiS i Dudę? No właśnie

PiS nie ma w swoich szeregach osób, które otwarcie mówią o karaniu homoseksualizmu.

@cvbnm

Czyli wybór partnera ma automatycznie determinować całą gamę poglądów społeczno-gospodarczych? To jednak tak nie działa.

Powinien jednak determinować niechęć do głosowania na takie wybitne persony jak Braun czy narodowcy.
@kiken: @hotpizza: Sam znam co najmniej dwóch gejów, którzy głosowali na Konfederacje. Okazuje się, że nie słyszeli nawet co Braun mówił na temat homoseksualistów, po prostu są od dawna kucami Korwina xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: Mój znajomy też nie słyszał, co Braun mówił o gejach. Wiedział i słyszał za to, co Korwin mówił o gejach. Powiedział, że akurat w tej kwestii się z nim nie zgadza. :)