Wpis z mikrobloga

Mam 11 mln kredytów i 5 tysi złota, zastanawiam się nad t34b ale chciałem kupić coś mobilnego bo buldoga przegapiłem ale jeśli jest to przedostatnia oferta to według rozpiski będzie ostatni foch na którego na 100% mnie nie będzie stać sądząc po cenach x na czarnym rynku. Co robić jak żyć? #wot #worldoftanks
  • 20
@normalny_swir: Ogolnie to is6b tez nie nalezy do najprzyjemniejszych premek bo trafiasz na takie Liberte, is3A, Defendera, Patriota etc i dalej jestes planktonem dla takich maszyn. Warto moze poczekac na jakis maraton ewenutanie kolejna edycje black marketu i sobie wydac raz, a porzadnie na cos co jest op i zawsze da fun z gry.
@kexus512: Penetracje i Pancerz poza tym on ma ograniczony mm tylko do 9 tieru, a T34 rzuca na 10 tiery, a przy akutalnym MM granie 8 tierem to przewaznie bicie sie z 9 i 10. Is6 tylko 9 tiery spotyka, ale to dalej przecietny czolg. Lepiej poczekac i kupic Progetto, Defendera lub cos innego co jest OP.
@xyz4321 z tym rzucaniem na 10 to bym nie przesadzał na 15 bitew raz mnie na dychy dało, a tak to ciągle same 8. Czołg daje rade dzięki świetnej penie ale rzeczywiście bez buffa to się nie umywa do nowoczesnych premek (zresztą tak samo jak is6)