Wpis z mikrobloga

Jestem po obejrzeniu Pokemon: Detective Pikachu, no i muszę przyznać, spodziewałam się czegoś gorszego :D

Na plus przemawiają całkiem niezłe efekty specjalne i gra aktorska. Film idzie starą szkołą Hitchcocka, napięcie jest budowane od początku i to dobrze, bo film nie nuży. Akcja jest wartka i trzyma widza, przy ekranie, przez cały seans. Niestety tego samego, nie można powiedzieć o fabule :( Ja rozumiem, że jest to film skierowany, do młodszej widowni, ale na ozyrysa, przydałoby się jakieś zaskoczenie! Zarys postaci, zbudowany jest bardzo przeciętnie, niektóre wątki są kompletnie niepotrzebne, inne zdają się być wplecione tylko po to, by wyświetlić film w 3D.

Co można powiedzieć o samym filmie? Jest to typowa do bólu komedia familijna. Mamy więc młodego bohatera który szuka swojej drogi; buntownika. Reporterkę na stażu, na tropie sensacyjnych wieści. Nie muszę mówić, jak to się skończy, widzieliśmy to zbyt wiele razy :) No i oczywiście Pikachu, który udał się Reynoldsowi całkiem dobrze (moje największe zaskoczenie). Mamy akcję jak z batmana i x-men razem wziętych, w panierce z pokemonów.

Muszę przyznać, że całkiem mi to danie smakowało, a przymykając oko na fabułę to nawet dobrze się bawiłam :)
Ogółem mocne 7/10, można zabrać dzieciaki, a i jak samemu się nostalgia włączy to też :)
#pokemon #film #przemyslenia #pokemondetectivepikachu
Pobierz maxatop - Jestem po obejrzeniu Pokemon: Detective Pikachu, no i muszę przyznać, spodz...
źródło: comment_5Rlj9r0RvX7wgcRYTbnRSpMR6fqPRIO7.jpg
  • 9
@maxatop mogłabyś powiedzieć, czy ten film nadaje się dla małych dzieci? Jest napisane od 7 lat, czy 7latka nie wystraszy się niczego? Bo bym chciała iść z bratanicą, ale jest strasznie wrażliwa, vaiane, czy jak to tam, kazała wyłączyć jak był ten potwór z ognia xD
@maxatop ok, dzięki serdeczne. Czyli będziemy musieli iść na Alladyna, albo na jakąś bajkę o paskudnych lalkach, po zwiastunie będę ją namawiać na Alladyna xD