•  

Hej mirki spod mojego kochanego tagu #sziszucontent i #intercity.

Przez równy miesiąc od mojego powrotu do Polski planuje wprowadzić w swoim pracowniczym zachowaniu zasady obsługi klienta prosto z Japonii. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli nie skończę w psychiatryku lub wysłany na badania to już odtrąbie sukces.

To będzie też pewien sposób na poznanie iż macie do czynienia ze mną.

Jak sobie to wyobrażam? Przede wszystkim w pociągach typu DART, FLIRT, ED250 i wagonach bezprzedziałowych będę po wejściu i przed wyjściem z każdego członu się kłaniał xD.

Po drugie trochę zwolnie z kontrolą biletów, by prowadzić ją od początku trasy do samego końca bez przerw ( ͡º ͜ʖ͡º) zadanie super trudne na dłuższych obiegach, ale na krótkich powinno udać się bez problemu.

Po trzecie zamierzam co do joty karać osoby wsiadające bez biletu, które tego faktu mi nie zgłosiły. Czyli z dodatkowymi 130zł. Koniec z przymykaniem oka, przynajmniej na miesiąc.

No to do zobaczenia ( ͡º ͜ʖ͡º) jestem ciekaw jak mi pójdzie! A i zgodnie z obietnicą wpisy z historii pociągowych wracają na sezon. Kto wie, może w związku z moim zachowaniem przytrafią sie jakieś niecodzienne sytuacje.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: 1559117695307.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zgodnie z zapowiedzią robimy małe #rozdajo 16/11/19 ok 21. wśród plusujących ten post wylosuję Mirka któremu podaruję 50ml domowego ,dojrzewającego rok czasu w katakumbach mojej piwnicy Tabasco. Główną bazą były zielone Habanero, Cayenne, Satan Kiss, tak więc Zielonki które mają konto przynajmniej 2 dni biorą udział.
    Prawdziwe Tabasco robi się podobnie choć trochę inaczej, różnica jest taka że zmielone i zasolone chili ( czerwone, zielone, zależy jaki rodzaj tabasco) fermentuje się w Dębowych beczkach po whisky ok 3 lata, później dodaje ocet winny.
    Moje Tabasco fermentowało i dojrzewało rok , było zmielone i zasolone solą kamienną, na koniec czyli dziś przetarłem przez sito i najgęstszą esencję zmieszałem z delikatną ilością octu, 1 wersja - ocet balsamiczny, 2 wersja - ocet jabłkowy. Nastawiony był 4L słój ( zdjęcia w komentarzu) po przetarciu i zebraniu najgęstszego zostało około 1-1,2L . Ogólnie jestem bardzo zadowolony, jest moc, i spoko smak, wbrew obawom nie jest za słony. Polecam jak ktoś ma za dużo papryczek na koniec sezonu na taki eksperyment.
    #chili #chilihead #ostrezarcie #gotujzwykopem #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Dobra Mirki, rozdaję memy.
    Pierwszych N pulsujących dostanie ode mnie mema z mojej prywatnej kolekcji.
    Może fajne, może gupie, nie wiem.
    #glupiewykopowezabawy #memy #humorobrazkowy

odpowiedzi (124)

No to sie chyba pożegnałem z tygodniówką...( ͡° ʖ̯ ͡°)
    A za chwile miałem się zbierać i sprzątać po sobie ale nie jeszcze jedna spawka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler bylo słuchać ojca jak mówił
    >mniej zrobisz mniej spierdolisz

#pracbaza #budownictwo #pdk #praca #zalesie pokaż całość

odpowiedzi (39)