Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Pijcie że mno kompot!

Od 16 życia mam dosyć nietypowe auto. W dojczlandach, będąc z tatą u znajomego dostrzegliśmy czerwone cabrio. Od słowa do słowa - okazało się, że stoi od 5 lat, gdyż spalił się komputer. Oddał go nam za wagon papierosów.

Baaardzo długi czas nie mogłem go naprawić. Części są dosyć trudno dostępne. Jak to się mówi skarbonka bez dna. Kto posiada jakiegoś klasyka to wie.

W moje urodziny kilka dni temu znalazłem kontakt do człowieka, który chce sprzedaćpraktycznie kolekcjonerski egzemplarz + maseeeeee części (które swoją drogą gdybym sprzedał to zwróciłby mi się koszt zakupu i jeszcze sporo części by mi zostało).

Konsensus jest taki, że mega jaram się, że mam w pełni sprawny, świetnie zachowany egzemplarz auta, które mam od zawsze, a nie mogłem doprowadzić go do porządku przez unikalność owego modelu.

#!$%@?. Szczęście.

#auta #carboners #mercury #wygryw
Pobierz CzYczer - Pijcie że mno kompot!

Od 16 życia mam dosyć nietypowe auto. W dojczlandach...
źródło: comment_PQxAzCokr5Zo2j05IFUolXU1NspJomWf.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzYczer: gdzie tu szczęście, bo nie wiem? nadal masz jednego trupa, chyba, że te dodatkowe części wykorzystasz do naprawy.

@kipowrot: szczęście gdyż mam tyle części, że będę mógł naprawić czerwonego i jeszcze mi zostanie tyle, że muszę się martwic. Dostałem nawet cała dodatkowa karoserie gratis.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzYczer Pewnie mała masa i musi fajnie śmigać sobie :D

@Anyway: mała masa plus fajne zestawienie silnika i można się pobawić. Przyczepność niesamowita - niezależne zawieszenie każdego koła i nisko osadzony środek ciężkości daje bardzo fajne wrażenia z jazdy.
Jednostka lubi wysokie obroty. Fun niesamowity. Jak dla mnie oczywiście. Dochodzi sentyment. ( ͡ ͜ʖ ͡)