Wpis z mikrobloga

Dobra ;) Jako, że komplet papryczek jest już w ziemi, a wszyscy Ci, którzy zamawiali sadzonki już je odebrali, a i tak jeszcze trochę roślin mi zostało to robię #rozdajo 2 sztuk dużych sadzonek ostrej papryki #chilizgobim (tag gdzie opisuję swoją amatorską uprawę chili).

Odmiany do wyboru z listy ponad 20 odmian, których sadzonki mi jeszcze zostały. Zakres od prawie, że słodkich do superhotów :) Wysyłka paczkomatem lub kurierem na mój koszt ;)

Sadzonki są bardzo duże mają po minimum 30 cm wysokości. Trzeba je przesadzić do doniczek i już w wakacje można cieszyć się pierwszymi owocami ;) Jak najbardziej można je na parapecie uprawiać.

Na zdjęciu przykładowe sadzonki.

#zadarmo #chili #chilihead #papryka #papryczki #rosliny #ogrod #ogrodnictwo #uprawiajzwykopem #ogrodek #warzywa #uprawa #ostrezarcie #hobby #zainteresowania #gotujzwykopem
Pobierz gobi12 - Dobra ;) Jako, że komplet papryczek jest już w ziemi, a wszyscy Ci, którzy z...
źródło: comment_Vc9LdOi4W98WEnyTSiQAugb4ly8v5Hxe.jpg
  • 49
@gobi12 mi w tym roku nie wyszło. W zeszłym posialem tylko jalapeno, pięknie było. W tym roku jalapeno I Peperono Jamaican ale utrzymał się tylko jeden krzak. Jest dość słaby. Może jakoś poratujesz?