Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  Mirki, jak to jest, że ja zwykły anon który chce dbać o prywatność bo jest świadom jest wyzywany od foliarzy a taki Zuckerberg wykupuje sobie 4 (!) sąsiadujące domy ze swoim, zakleja mikrofon, kamerkę i nie pozwala korzystać swoim dzieciom z Facebooka itp (chętnie podrzucę źródła jakby co żeby nie było) to jest ok, spoko i nie, on nie jest foliarzem. Hipokryci z Was. ¯\_(ツ)_/¯ Kieruję to głównie do @BartorKrajczyk: Prywatność dla bogaczy i elit a chołota morda cicho? Tak?

  #informatyka #bekazpodludzi #pytanie #prywatnosc #facebook #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Za nieco ponad tydzień czeka mnie pierwsza samodzielna trasa samochodem - około 470 kilometrów. Głównie po autostradzie czy ekspresówce, dosłownie ostatnie 80 kilometrów po zwykłej drodze krajowej dwupasmowej.

  Prawo jazdy mam już 2 lata, robię jakieś 8-10 k km rocznie, głównie po mieście i okolicach. Jeżdżę bardzo mało, do auta wsiadam może raz na tydzień, czasem i dłużej stoi pod blokiem i nic nie jeżdżę. Do pracy mam po prostu szybciej i wygodniej zbiorkomem niż autem.

  No i tym samym czeka mnie pierwsza długa samodzielna wyprawa jak napisałem we wstępie. Jakie macie protipy na pierwszą wyprawę?

  #prawojazdy #samochody i trochę #polskiedrogi
  pokaż całość

  odpowiedzi (79)