Wpis z mikrobloga

No właśnie bardziej mi pasuje fv bo mobilny na fl jak znalazł ale ciekawe czy ta wieża coś odbija bo rzadko spotykam ten czołg. Amx teraz jak ciężkie będą miały 3 sloty na dyrektywy to też wydaje mi się że ok i czas to odbija bo wiele razy się od niego odbilem
@normalny_swir: Mam na FV ponad 500 bitew - Ma bardzo fajne działo, 226 peny sprawia że goldów praktycznie nie używasz, wieża jest całkowicie nieprzewidywalna - raz wchodzi T-43 a w następnej bitwie grille 15 się odbija xD.
czyli idzie coś i grać tym rozumiem tak?


@normalny_swir: Jak najbardziej. To jest typowy czołg wsparcia, bo nie ma zbyt wysokiej alphy, pancerzem również dużo się nie ugra, ale masz bardzo dobrą penę i jesteś w stanie przebijać nawet HTki. Oczywiście należy grać jak najczęściej na hulldowna i nie stać jak melepeta bez ruchu, bo tak jak napisał Mirek kexus512 wyżej, wieża może czasem wpuścić jakiś strzał totalnie z dupy, a
@normalny_swir: Są 3 dobre czołgi w tej grupie. FV4202, AMX M4 i T92. Każdy to inny styl i każdy jest przyzwoity. Zależy od ciebie czym lubisz grać. Trudno mi coś doradzić, bo wszystkie czołgi są ok, ale wszystkie są inne.