Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: blheli-s nie ma zabezpieczeń jak wersja 32. Np: po krecie jak nie zrobisz failsafe to się palą. A te konkretne potrafią się #!$%@?ć bez przyczyny - tak mają niektóre. Stare małe emaxy tak miały, ogólnie cena świadczy czesto (nie zawsze) o jakości. A holybro to jednak inna półka, ile dałeś za sztukę, 20$? (10 razy wiecej).
Uboot poszedł, idę się dalej opalać. ( ͡ ͜ʖ ͡
@fotszyrzk: może ktoś się skusi :p jednak rozwiązania, które zastosowałeś to już trochę muzeum. Nikt już nie używa takich kontrolerów ani ram. Również unika się sterczących anten i innych odstających elementów. Ja rozumiem, że kiedyś latało się spokojniej, ale teraz tego typu quady są bardzo szybkie, więc muszą być też mocne. Wyobraź sobie, że walisz nim przy 100km/h w drzewo :p To dla nowoczesnego drona nie jest duża prędkość. Trzeba mieć
@fotszyrzk: spoko, nie martw się sprzedażą. Proponuję dać film z lotu, a ktoś się pewnie znajdzie. Jakiś noob po dniu dziecka z kasą co się nie zna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dużo jest osób napalonych na drony po lotach bugsem3 (to byłem kiedyś ja) co kupią byle co przypominające drona (chociaż biorąc battler 130 kierowałem się wyposażeniem do ceny, miał w zestawie flysky i6 a kosztował 65$)