Wpis z mikrobloga

@CanWeStop: to że ciężko jest je zdjąć to brałbym jak zaletę. Ta sprężyna w środku jest dobrej jakości i mocno wypycha końcówki. Rada ode mnie zostaw je w tym zegarku. Zdejmowanie/zakładanie paska to również kwestia wprawy i odpowiedniej techniki. Oczywiście zrobisz jak uważasz, ja bym zostawił je tak jak są :) albo mogę Ci przysłać nowe "no name", pasujące, ty mi wyślesz swoje ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CanWeStop: za kolegami, raz jak masz narzędzie do ściągania to nie ma problemu, dwa że te teleskopy są porządne. Skx do "certyfikowany diver", Jak to ładnie mowi kolega na jutubie, a takie zegarki mają również w wymogach trwałość teleskopów. Jak @AllieCaulfield nie weźmie ich, to ja chętnie zamienię się we Wrocławiu na moje 22mm z orienta ;)
@CanWeStop: jaka jest długość tego narzędzia?? I m dłuższe tym lepiej/łatwiej jest się nim posługiwać. Jeśli dużo zmieniasz paski to może zastanów się na narzędziem od firmy Borgeon (mam nadzieję ze to jeszcze nie zegarkowy snobizm ;)). Lub przynajmniej narzędzie tej długości (mniej więcej taka długość jak standardowy długopis).