Wpis z mikrobloga

Podejrzewam, że na #bitmarket mógł być jakiś hack. W piątek o godzienie 22 giełda nagle została wyłączona i pojawił się komunikat, że włączą o 24. O północy pojawił się komunikat, że włączą do 12 następnego dnia. Giełda zaczęła działać około 11:30, ale co jest dziwne zostały zresetowane hasła i klucze api. Okazało się, że po zresetowaniu haseł nie można nic wypłacić przez 48h, taka ochrona przed włamaniem na konto. Ogólnie właściciele dziwnie się zachowują, przeważnie starali się być transparentni na forum bitcoin, a teraz dziwne i lakoniczne wypowiedzi. Według mnie coś jest na rzeczy i jak ktoś ma tam środki, to lepiej przenieść kapitał gdzie indziej dla świętego spokoju. Ja mam i to spore jutro uciekam jak się da.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=13817&start=6620

#bitcoin #kryptowaluty
  • 8
@cyberpunkbtc: startowali na cyprze, właścicielem był michał pleban od aftermarket, jak poblokowali im konta w 2015-16 to sprzedali giełdę i wylądowali na seszelach. Właściciele to nie są anonimowi ludzie w kręgu bitcoinowym, sebastian woźniak z bitcurexa też nie był, a wiemy jak to się skończyło