Wpis z mikrobloga

czy tylko mnie zaczynają irytować ziomeczki z tvgry?

kolejny już film ich produkcji w którym denerwują mnie "te detale", które przeobrażają się w słaby odbiór połowy zaprezentowanej przez nich listy gier

1. filmik z factorio jest z nie aktualnej wersji, niby szczegół, a boli, sam opis też taki średni, mogli pokazać chociaż jakąś wielką mega base, dorzucić coś o porządnych modach, o społeczności tworzącej blueprinty itp.

niby było powiedziane że są robale ("rdzenni mieszkańcy") ale żadnego nie pokazali, a potrafią przecież formować niezłe roje, no i ten komentarz - "swoje kosztuje" - no kurde, 7dych? to jest dużo? w czasach gdy gry kosztują ćwierć kafla? rly? i mówimy tu o grze w którą średni czas wg steam spy wynosi prawie 74h

2. opis europki to jest taki mocny żart że szkoda nawet komentować xD widać że gość w nią nie grał tylko czyta opis z internetu napisany przez innego kolesia który w nią nie grał

3. no i jest jeszcze rust, nie ma to jak pokazać gre w wersji sprzed miesięcy, czy nawet lat (już nawet nie pamiętam kiedy skasowali potrzebe posiadania mapy na pasku, będzie chyba ze 2 lata), i to jeszcze nagranie w jakości bliskiej potato (tak, wiem, optymalizacja też od miesięcy leży xd, ale nie o to chodzi w tym wypadku), żadnej wielkiej bazy, żadnego dużego monumentu, nic o ekspansji na morze

nic o czasowych eventach jak te na halloween z zombie, na gwiazdke z mikołajem i śnieżkami, czy teraz z królikiem i jajami, nic o elektryczności

NO I CZEMU NIKT NIE WSPOMNIAŁ O SPRAWDZANIU RANO CZY BAZA STOI I BĘDZIE GDZIE GRAĆ WIECZOREM XDDD

może jestem #!$%@? w tej materii, ale naprawdę mnie boli brak profesjonalizmu, który chyba można wymagać od rzekomo profesjonalnego zespołu, portalu specjalizującego się w grach na PC i konsolach...

coś jakby Jordan oglądał mój film o jRPGach, to naprawdę boli. XD

już pomijam że to kolejny filmik z tytułem z generatora i przygotowany jak wypracowanie z j. polskiego napisane na okienku przed lekcją.

#eu4 #factorio #rust #pcmasterrace #gry #tvgry #steam

o #rocketleague się nie wypowiem czy gadają głupoty, bo akurat w to nigdy nie grałem
guest - czy tylko mnie zaczynają irytować ziomeczki z tvgry?

kolejny już film ich ...
  • 51
@guest: No, EU IV to raczej dramat dla recenzenta, bo bez setek godzin na koncie nie ma sensu próbować wspominać o grze. Tutaj faktycznie takie "okrągłe słówka", a gdyby się chciało na poważnie podejść do tematu trzeba by wejść mocniej w to co dodawały i zmieniał kolejne DLC patche, bo przecież to wpłynęło przede wszystkim na długowieczność gry, a nie cechy podstawki.

Ale EU IV jestem im w stanie wybaczyć, za
@Jan_K: no właśnie, trzeba było chociaż risercz zrobić, ale kto by się tam przejmował, 300k wyświetleń wleci, łapki też są, nowe suby również, wyjebongo ( ͡° ʖ̯ ͡°)