Wpis z mikrobloga

- bądź pewną użytkowniczką wykop peel i miej nawet bordo
- rób jakąś tam muzyczkę w fruity loops
- hmm mało odtworzeń hmm ciekawe dlaczego hmm... na pewno nie przez to, że to co robię to gówno, to oni się nie znają
- no mniejsza
- ktoś kogoś obraża na wykopie, dzień jak codzień
- KWIII KWIII #!$%@?ŁO CIĘ KWIIIIII KWIIIIIII
- LEPIEJ POWIEDZ CO TY OSIĄGNĄŁEŚ CO??? BO JA NP ROBIĘ MUZYKĘ A TY CO????? PEWNIE NIC HA HA
- ale pojechałam przegrywowi hehe
- hehe a ogółem to mam to w dupie hehe, aż napisałam 150 komentarzy i osobny wpis jak mam to w dupie hehe, dzięki za odtworzenia hehe
- pora na fruity loops i łub łub i elektronika 2000
- przy okazji poblokuję wszystkich, żeby czasami nie mogli mi pisać, bo wiadomo, że się mylą hehe

a ja się śmiałem, że #logikarozowychpaskow nie istnieje i przegrywy nie mają racji, ale im więcej widzę takich bab to tym bardziej myślę, że to 100% prawda

czas odstawić wykop na kilka dni

#wykopcontent #bekazwykopkow #takbylo
Pobierz
źródło: comment_pLQZeqSKH4gdWG1PUalGemm3RXfXRQCc.jpg
  • 10
ps. jak to jest że ja mam tyle odsłuchań, a wrzuciłem 3 gówna 4 lata temu na soundclouda, którym nawet się nie pochwalę, bo #!$%@? to jest żałosne do kwadratu

a jakaś profesjonalna, podkreślam profesjonalna dźwiękomaniaczka, poważna producentka, czy inna twórczyni nie ma nawet tyle pod wszystkimi jej 1000 utworami?

mogę mówić, że osiągnąłem więcej niż ona? czy mogę ją teraz legalnie poniżać i mówić, że w porównaniu do mnie to gówno
Pobierz
źródło: comment_PPLuML9WjrQG4oXVsWkAmf4sJDwR14Kw.jpg
@Blaskun: no ja tam miałem pisać w jej drugim poście, że przyznałem jej rację w jechaniu tam nawet noralnej dziewczyny na tinderze, ale niezwykle mnie triggeruje takie #!$%@? kota w bambus, przerost ambicji nad faktyczną twórczością i poniżanie każdego kto nie tworzy muzyki, a ocenia, "bo się nie zna" xD