Wpis z mikrobloga

@ciasteczkowy_otwur: bydło bydłem, ale powiedzmy, że op chce po pracy wypić sobie kulturalnie i co? Dostanie kare? To samo z posiadaniem marihuany? Jest legalne w kraju, wiec moga Ci obciagnac taka prawda.
Najlepiej to zglosic i tyle, bo to jest wyzysk. Najbardziej smiechlem przy przekroczeniu predkosci, haha. Jakby policja sie dowiedziala, ze oni mandaty nakladaja za cos co powinna robic policja, to nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dyniel: xD i jeszcze plusy zbierasz xD

Co tu jest normalne w tym regulaminie? Jest to jawne #!$%@? na kasę młodych ludzi, bo wiedzą że nic z tym nie zrobią bo nie znają języka. Nie zmyjesz patelni albo nie wyniesiesz śmieci i kara xD albo za piwo czy prędkość... Gorzej niż Żydzi w getcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NamietnyDzwigowy: niestety, ale z zamieszkującym takie miejsca bydłem inaczej nie można, bo nic innego na nich nie działa. Normalni ludzie kar nie dostają, bo sprzątają po sobie, zmywają i wynoszą śmieci, a po jednym piwie czy joincie na pewno kar nie ma. Kary są dla bydła, które nie potrafi się zachować. Normalni ludzie w takich miejscach wytrzymują kilka tygodni, a potem szukają czegoś na własną rękę.