Wpis z mikrobloga

Mordeczki kochane pojawił się problem ze szczoteczką. Pierwsze 3 tygodnie chodziła elegancko i mam problem z baterią. Trzyma niemiłosiernie słabo. 2-3 dni i zdycha. Teraz myłem 2 minuty na próbę - w apce poziom baterii spadł o 8%. Przez cały dzień jak stoi nieużywana spada o prawie połowę. Miał ktoś taki problem? Podobnie z zużyciem końcówki - dałbym sobie głowę uciąć, że przedwczoraj pokazywała apka 23% - dzisiaj już 7%
#xiaomi
#oclean
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matka19002: cień szansy że przytrzymanie przycisku power przez kilkanaście sekund z resetuje ja i coś poprawi. Prawie pewne że możesz się z nią już nie połączyć ale przynajmniej sprawdzisz zanim zareklamujesz
@matka19002

Jesli chodzi o końcówkę, to apka zużycie pokazuje przekłamane moim zdaniem.
Ja osobiście nie patrzę na %, tylko wymieniam co 3 miesiące.

A co do baterii, to może być uszkodzona w najgorszym wypadku, ale ja bym spróbował od aktualizacji apki w Google Play, a późnej oprogramowania szczoteczki do wersji 1.0.0.4.
@matka19002: O coś pytał czy tak z bomby odpisał że wysyła nową? mam dokladnie taki sam problem jak ty, ostatnio jak jeszcze szczoteczka działała to nawet nie mrugała na czerwono, a na drugi dzień już się nie włączała. Aktualnie, umarła, 0% naładowania gdy siedzi w bazie ładującej, po 15 minutach 100%, po wyjęciu zero odpowiedzi na przycisk i próby łączenia, po ponownym umieszczeniu w stacji ładującej znowu 0%