Wpis z mikrobloga

#lgbt #takaprawda #oswiadczenie #polska #chiny #bekazkatoli #neuropa #4konserwy #religia #seks #bekazprawakow

Nawet Chiny są bardziej tolerancyjne dla osób homoseksualnych niż Polska i polski ród. Chrześcijaństwo to zaiste zaraza tego świata. Inwazja trzech religii judaistycznych to największa katastrofa w dziejach ludzkości. Gdyby nie fiksacja na punkcie jakieś świętej książeczki w trzech wersjach świat miałby o wiele zdrowsze oblicze.

https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_China
  • 45
@Rabke: ale czemu robisz w tolerancji dla zapinania się w dupsko wyznacznik człowieczeństwa?
Miałem styczność ze środowiskiem LGBT i w porównaniu do świata div i alfonsów są dużo bardziej zdegenerowani.
Seks zbiorowy, gwałty i molestowanie(polowanie na pijanych/ naćpanych mężczyzn w klubach) to dla nich chleb powszedni. Środowisko LGBT nie take kolorowe jak się maluje.
@Rabke: chodzi o sposób podrywu przez panów gejów. Szukają pijanych młodych mezczyzn(hetero) i chcą wyruchać tych, którzy nie kontaktują. O przemocy i molestowaniu ze strony LGBT się nie mówi i dlatego są tacy bezczelni w swoich poczynaniach. O tym, że klub przyciąga homo dowiedziałem się potem niestety, ale dzięki tej nauce zrozumiałem, że warto omijać tęczowe miejsce. Nie każdy kto idzie do klubu, chce się ruchać, czaisz? To jak mówienie, że
Szukają pijanych młodych mezczyzn(hetero) i chcą wyruchać tych, którzy nie kontaktują.


@ChadWawa: Zapewne 100% homo tak robi, tak było. A poza tym to hetero szukają pijanych kobiet i chcą je wyruchać, wsypując im do drinków narkotyki.

"Nie każdy kto idzie do klubu, chce się ruchać, czaisz? "


Zapewniam cię, że w klubach, w których są darkroomy, etc jest o tym informacja i tam się nie wchodzi "przez przypadek". Mnie się nie
@ChadWawa ciekawe czemu koledzy z grupy na studiach wbijają ze mną do takich klubów i się tam świetnie bawią. Hmm, jakoś nikt na nich nie poluje skoro widzą, że są hetero. To co opisujesz to ogólnie męski problem, nie LGBT. Ilu facetów szuka łatwej podpitej panienki co wieczór w klubie? A jak kręcić się koło dark roomu i zapraszają cię na numerek, to tak jakby panna stała pod nocnym klubem.

Generalizujesz obrzydliwie
@Rabke: ale o tym, że mężczyźni hetero GWAŁCOM ciągle mówi się w mediach, są jakieś kampanie społeczne etc. To oklepany temat. O analogicznej działaności homo wobec młodych hetero się nie mówi. A klub w którym byłem, to nie klub z darkroomami tylko techno ćpalnia.