Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyjście z przegrywu chyba nie jest mi dane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio znajomi próbowali mnie zeswatać z pewną laską, no bo ja wolny, ona wolna, oboje od lat nie możemy znaleźć swojej drugiej połówki, więc trzeba pomóc szczęściu. Na ogół mocno nie lubię takiego swatania i podchodzę do niego sceptycznie, ale w tym przypadku postanowiłem, że zrobię wszystko, żeby wypaść jak najlepiej. #!$%@?łem się jak stróż w Boże Ciało i próbowałem podejść do tematu na luzie, pełen optymizmu, wiary, humoru, ale też i nie chciałem dziewczyny wystraszyć. Laska taka 5/10 z wyglądu, ale że ja też podobną ocenę dałbym sobie, to spoko, w końcu podobna liga i pomyślałem sobie, że jeśli z niej nie jest jakaś torpeda to mam przynajmniej równe szanse w tej walce, no bo dziewczyna nie będzie jakaś mega wybredna i nie będzie chciała chada i taki zwykły gość z przeciętna mordą jak ja też może da radę. Całe spotkanie w moim mniemaniu wypadło OK, może nie było tak, jakbyśmy znali się lata, ale gadka się kleiła, ona całe spotkanie uśmiechnięta, ja też zadowolony, no wszystko było OK. Wymieniliśmy się numerami i prawdę powiedziawszy... to by było na tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próbowałem jeszcze przez następne dni zagadywać smskami, coś poświrować, pogadać, ale z jej strony prawie zero odzewu, albo jakiś mega mierny, widać że nie jest zainteresowana. I teraz tak, żeby nie było że się żale i płacze to nawet nie o to chodzi, bo nie mam jakiegoś mega parcia na związek, jestem raczej typem, któremu dobrze być i samemu. Ale bardziej mnie zastanawia mnie jak brzydkim i nieciekawym facetem być muszę, że dla laski 5/10 okazałem się nie wartym kilku smsów gościem, którego olała. Znajomi tłumaczą to że jest nieśmiała (chociaż ja na pewno bym jej za osobę nieśmiałą nie uznał), ale i tak boli fakt, że nawet przez laski mocno przeciętne jestem uznawany za kompletnie nieatrakcyjnego. I chyba rzeczywiście te Tindery popsuły rynek matrymonialny, bo ryja nie zmienię, a skoro nie mam szans nawet u dziewczyn uznawanych za średnie to cóż... chyba trzeba wstąpić do zakonu braci kapucynów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #randki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: dziewczyny w skali 5-6 są mega #!$%@? z takiego prostego powodu, że faceci 7-9 dalej uważają je na wystarczająco atrakcyjne na ONS ale nie na związek, a faceci poniżej tej skali latają za nimi jak pieski

dlatego niestety taka laska którą raz przeleci takic "Chad" 9/10 do końca będzie uważała że to jej liga i będzie szukać kogoś o podobnej skali atrakcyjności bo przecież "kiedyś takiego miała" i "ją stać