Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Pisałam ostatnio o sytuacji z kolegą w pracy. Jest on podrywaczem, chociaż aktualnie skupia się na mnie. Dobrze wie jak uwieść dziewczynę i sprawić żeby czuła się jak księżniczka, na bank jest świetny w łóżku (trochę o tym rozmawialiśmy). Wiem czego mogę od niego oczekiwać, bo raczej nie związku... Ale nie o tym.

Ostatnio mam ogromną ochotę na seks. Jestem sama od roku. Umówiłam się z moim eks ale było tak słabo z pieszczotami że wyszłam zanim do czegoś doszło (ugryzł mnie w cycka i nie chciał zejść na dół).

Rozważam dwie opcje. Wynajęcie faceta za hajs (gdzie takiego szukać?) albo seks z tym moim kolegą z pracy.
Minus faceta do towarzystwa to taki, że bez jakiejkolwiek więzi seks jest średni.
Minus kolegi z pracy jest taki, że będę go potem często widywać albo zakocham się w tych jego gierkach (jest w tym naprawdę świetny). Bedę czuła się wykorzystana mimo że sama potrzebuję tylko seksu xD #logikarozowychpaskow

Co robić? PS To serio nie jest bait. Kobiety też mają popęd tylko bardzo połączony z emocjami...

#seks #zwiazki #korpo #pracbaza #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 33