Wpis z mikrobloga

No i w końcu zrobiłem trochę drewnianych pierdółek (òóˇ) #chwalesie

Jako, że nie mam warsztatu jako takiego tylko wszystko wykonuje w pokoju w którym żyję na co dzień nie mogę się bardzo często zająć tym, czym bym chciał. Między innymi drewnem - bo nie oszukujmy się, kto nie lubi drewna? No ale obróbka to naprawdę dużo pyłu, nie ma szansy żebym robił to u siebie w pokoju. To co tutaj widzicie, to efekt wynajęcia przestrzeni do majsterkowania, bez tego nie dałbym rady.

Może wykopki pomożecie? Szukam we #wroclaw #wynajem najlepiej okolice #nadodrze miejsca dla siebie na małą pracownie, warsztat - zwał jak zwał, jak dla mnie może być tak naprawdę garaż w którym mogę się rozsiąść, trochę popylić, pohałasować i nikomu to nie będzie przeszkadzać.

Dużo pieniędzy na wynajem nie mam, ale jeśli ktoś coś wie, dajcie znać - serio bez warsztatu w innym miejscu w przeciągu paru miesięcy będzie mi ciężko jakkolwiek się rozwinąć. Wiem, że są miejsca w których można wynająć przestrzeń do majsterkowania - nawet jestem w dwoch takich miejscach - ale chciałbym coś własnego pod klucz.

sorry za mały spam, ale szukam gdzie mogę i ciężko coś znaleźć sensownego, może Wy coś wiecie, głupio nie skorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozkminkrzaka #rekodzielo

Pobierz
źródło: comment_8znFns8CZJyoXE8hVTzMrehBMK5mMGPh.gif
  • 12
@CzysteWroclawskiePowietrze: ze sprzetu mam praktycznie wszystko co potrzebuje - z garażem jest jednak taki problem, że nawet gdy znajduję jakiś na wynajem za te 200-300zł miesięcznie, to gdy stawiam sprawę uczciwie tłumacząc że chcę tam zrobić mały warsztat ludzie od razu zmieniają front i mówią że nie chcą wynająć bo to problem.

A serio garaż by mi wystarczył całkowicie :(
@CzysteWroclawskiePowietrze a później przyjdą skargi a ja będę musiał się nagle że wszystkimi pracami wynosić i nie będę miał gdzie tego przenieść - bo głównie taką mam wizję xD

Poza tym we Wrocławiu są szaleńcze ceny, najłatwiej by było jakbym wynajął małą hale za 1500 i w niej spał xD
@CzysteWroclawskiePowietrze o tym też myślałem, ale gdybym rozłożył się w ogródku i przez cały dzień nawalał szlifierką czy wiertarką emeryci założyli by wspólny front w walce przeciwko elektronarzędziom i spaloliby mnie tam żywcem