Wpis z mikrobloga

"The First Purge" - propagandowe gówno, które wkurza, ponieważ zostało nakręcone na siłę.

Oglądamy pierwszą noc oczyszczenia oraz jak do tego doszło.

Napisałem, że propaganda i zrobiona na siłę, no to jeszcze raz to powtarzam, ponieważ przekazem tego "dzieła" jest taki, że biali są ŹLI DO SZPIKU KOŚCI, a czarni, to UCIEMIĘŻONE I BIEDNE ISTOTY.
Gdyby to było tylko lekko zarysowane, to dałoby się to wybaczyć, lecz ten tytuł wali tym po oczach tak mocno, że po prostu odechciewa się to oglądać.
Dorzućmy jeszcze fakt, że jest to bezpłciowe, a do tego NOC OCZYSZCZENIA została zepchnięta na drugi, a nawet trzeci plan i mamy "perełkę", której nie warto tykać kijem.

Tak swoją drogą, to seria miała małe momenty, ponieważ jedynka może i średnia, to jednak pomysł był ciekawy, a dwójeczka, to czysty "rozpierdziel", który wciąga od pierwszych minut.
Jeśli chodzi o trójkę, to cóż, myślałem że będzie to coś podobnego do dwójeczki, lecz dorzucili fabułę co niestety nie wyszło na dobre serii, lecz mimo wszystko tak czy siak oglądało się to przyjemnie.
Gdyby nie czwórka, to pewnie chętnie obejrzałbym serial, lecz zrobiła na mnie tak "duże" wrażenie, że aż odechciało mi się go sprawdzać.

Jeśli mam polecić tę część komukolwiek, to tylko osobom, które dały radę obejrzeć najnowszą panterę, a cała reszta niech ucieka!111111!!1!!!!11111

Pozdrawia #filmowyjanusz

INSTAGRAM BLOG FACEBOOK

#thriller #horror #scifi #filmnawieczor #film
Pobierz hacerking - "The First Purge" - propagandowe gówno, które wkurza, ponieważ zostało na...
źródło: comment_iNHMsfVwNJgngVkeMsC5DjeJjbqgf3JA.jpg
  • 1