Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki chciałem sobie kupić nowy tv głównie pod #ps4 a docelowo pod #ps5

Okazuje się jednak, że jedyne modele które obsługują nowy standard HDMI 2.1 to najnowsze OLEDy od LG. Ceny zaczynają się od 10K na ten moment, no i przekracza to trochę mój budżet.

Co myslicie, lepiej poczekać i kupić pod koniec roku, czy kupić i się nie przejmowac, że jestem nieco do tyłu?

#telewizory #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@HumanBeing: no nie, żeby równo było kupię 32 cale i będę grał w FullHD zamiast 4K. No i na krześle sobie usiądę bliżej żebym lepiej widział w ciemnych scenach xD
  • Odpowiedz
@BlackFett: @blinxdxb: trochę dziwnie dawać 10 czy 17k za tv, żeby grać na średnich czy niskich detalach w niepełnych 30fps ¯\_(ツ)_/¯
Przy takich pieniądzach wolałbym kupić pc za 5-6k, żeby mieć ultra detale i 60+fps, a za resztę tv. Ale co kto woli.
  • Odpowiedz
@BlackFett: nie musisz mieć HDMI 2.1 żeby korzystać z dobroci PS4 pro i PS5. HDMI2.0 na luzie pociągnie te konsole. Rozgrywkę w 4K będziesz miał, TV i tak nie obsłuży 8K, a PS5 pewnie będzie w stanie wyświetlić filmy w tej rozdzielczości w przyszłości. Ja dlatego w październiku biorę LG OLED C8 55”. Poniżej 5K zł można dostać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HumanBeing: tak jak pisałem na pc nie ma ani jednej gry w która chciałbym zagrać. Mam ograniczony czas i konsole (mam wszystkie) to dla mnie idealne rozwiązanie. Ja nie mam nawet PC z Windowsem w domu, tylko maki.
  • Odpowiedz