Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z sąsiedniego bloku.
Wczoraj idę do auta, zastałem pomazaną markerem przednią i tylną szybę i przyklejoną kartkę na przednią szybę z napisem „zabieraj auto z mojego miejsca”.
Co się okazało? Pani pomyliła miejsca. Kazała parkować na 47 zamiast 46... Teraz panikuje, twierdzi, że zapłaci za szybę itd.
Pomijając roztargnienie kobiety, czy ten ktoś zachował się normalnie wg. was?
Marker z szyb zszedł bez problemu, ale z kartką jest kłopot. Kartka jest przyklejona solidną porcją kleju typu kropelka.
Może ktoś wie jak to próbować usunąć? #truestory
Fabinho - Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z...

źródło: comment_qvPxvh6ZQmqHPoolmVTWhh0oEvm6tfF5.jpg

Pobierz
  • 176
@Fabinho: na klejach się nie znam, ale jeśli chodzi o zachowanie to ten ktoś zachował się jak kompletny idiota, zamiast zostawić karteczkę za szyba "panie to moje miejsce", czy jakoś Cię złapać i wyjaśnić sytuację.
Ale z drugiej strony co się dziwić, jak na wykopie ktoś pyta jak sobie poradzić z sąsiadem który puszcza za głośno muzykę, to mu piszą żeby nasrał na wycieraczkę ¯_(ツ)_/¯
@Fabinho: Od razu na bagiety. A po zgłoszeniu jedziesz do autoryzowanego serwisu (!), żeby wycenili ile będą kosztowały nowe szyby z wymianą - pewnie powyżej progu przestępstwa (~600PLN). Obrońca miejsc parkingowych jeszcze będzie się płaszczył, żeby Ci oddać tę kasę z nawiązką, byle wycofać zgłoszenie.

Absolutnie sam nic nie skrob i nie zmywaj, bo jak sobie coś poniszczysz to nikt Ci za to nie odda.
@Fabinho: są tam kamery? jeśli tak to zgłoś na bagiety. jak nie ma kamer to nie podpuszczam ale ja bym mu w nocy wentylki powykręcał w #!$%@? wszystkie 4. Przejedzie się taxi z czterema kołami do wulkanizatora to się oduczy tak robić. Oczywiście poczekaj z miesiąc aby na Ciebie nie było. ;)