Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (93)

 • avatar

  Uwaga #rozdajo !

  Wsrod plusujacych wylosuje osobe ktora otrzyma klucze do jednej z najlepszych gier wszechczasow tj. Diablo 2 + Diablo 2: LoD !

  Losowanie jutro o 21:00, zielonki won.

  Z tej okazji rowniez ogloszenie parafialne:

  06.11.2020 startuje nowy mod do d2 - Project Diablo 2. Jeden z najbardziej wyczekiwanych ostatnimi czasy, mnostwo zmian w skillach/itemach, dodatkowy content i wiele wiele innych. Zachecam do zapoznania sie na stronie + reddit/discord oraz oczywiscie do grania!

  https://www.projectdiablo2.com/

  #gry #pcmasterrace #diablo2 #diablo #pathofdiablo #projectdiablo2
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Wczoraj gadałem z ciotką, która pracuje w jednym ze szpitali w Krakowie. Wiedziałem, że w szpitalach już jest dramat, bo sam chodzę i trochę tego widzę; no ale ze strony osoby, która wie jak to wygląda od 'wewnątrz' to już jest dramat dramatów. W szpitalu praktycznie wszyscy lekarze chorzy; za niedługo nie będzie kto miał leczyć. Pielęgniarek było mało przedtem, teraz, co druga chora.
  Dołożyli drugie tyle łóżek i co z tego? Dwa razy więcej łóżek, a ilość pielęgniarek taka sama i maleje. Ciotka ma już zmiany po 24h (sic!). Teraz miała robiony szybko test, bo zaczyna się źle czuć. No i trochę strach, bo jest na skraju wyczerpania a tu jeszcze choroba która jest najgroźniejsza dla osób o obniżonej odporności i wydolności.

  Rząd miał ponad pół roku żeby coś sensownego zrobić. Nie zrobili praktycznie nic. Służba zdrowia już dawno powinna pierdzielnąć, ale jeszcze dyszy dzięki takim ludziom. No dosyć ku*wa smutne.

  #koronawirus #krakow
  pokaż całość

  odpowiedzi (31)