Wpis z mikrobloga

Przynajmniej udało się wymusić JAKĄŚ reakcję ze strony @Moderacja - wielkich złudzeń co do tego, czy rozważą proponowane zmiany nie mam. Cieszy mnie jednak odzew społeczności Wykopu - widać większość jest również zmęczona lecącym na łeb na szyję poziomem strony głównej, a przede wszystkim co chwila pojawiającymi się fake newsami ze stron o niskiej wiarygodności.

https://www.wykop.pl/link/4987473/podsumowanie-ankiety-anty-fakenewsowej-i-poprawa-transparentnosci-moderacji/

#neuropa #4konserwy #moderacjacontent #moderacja #wykop
źródło: comment_LcU9NA8noSNXKSmgORZ20bb0XTAK5PMd.jpg
  • 15
1) Nie pomagajcie w ich rozpowszechnianiu. Znalezisko nie trafi na stronę główną jeśli go tam nie wykopiecie.

@jaqqu7: Trudno aby nie dostało się na główną skoro leci lista z nickami w wiadomym celu ¯\_(ツ)_/¯
@jaqqu7: jestem ciekawy na jakiej podstawie stwierdzają że autor CELOWO dodał informację nieprawdziwą. Ile to razy okazało się dopiero po czasie, że treść nie była prawdziwa. I za to chcą dawać miesięczne bany? Głupota.
jestem ciekawy na jakiej podstawie stwierdzają że autor CELOWO dodał informację nieprawdziwą. Ile to razy okazało się dopiero po czasie, że treść nie była prawdziwa. I za to chcą dawać miesięczne bany? Głupota.


@L3stko: jeżeli ktoś celowo wprowadził fałszywy debunk, to przecież kończyło się to karą dla wprowadzającego w błąd. Vide @nie_daje_rady i jego fejki debunkujące "ataki na kościół". Jego kłamstwa doprowadziły wstępnie do banów kilku użytkowników, a gdy wyszły manipulacje
@jaqqu7: mam jedno pytanie, czy wykop kiedykolwiek nie pracował jak "nową wersją serwisu"? Bo robią to od kiedy tu jestem, parę lat będzie.
@Moderacja Ludzie którzy sprzeciwiają się fake newsom i ci którzy je propagują i wykopują jak leci polityczną propagandę to nie te same osoby, więc nie wiem skąd wzięliście takie kuriozalne stwierdzenia w dwóch pierwszych punktach.
@rzep: Bo moderacja to lenie, albo niekompetentni ludzie, albo głąby xD

@jaqqu7: Nie bez przyczyny jeden z moderatorów ma kod nmM, czyli "Nie mam mózgu". Zresztą powinna być jawność, kto moderuje ten portal, abyśmy wiedzieli, co i jak?

@Moderacja: Dlaczego Wasi moderatorzy działają tak wybiórczo?

@tonyready: 4gjd i nmM (nie mam mózgu) i reszta ferajny to żart a nie moderatorzy.