Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kurde ale jajca u lekarza xD. Poszedłem sobie do lekarza bo mnie brzuch boli od 4 dni i jakieś skierowania potrzebuje. To se wchodze mowie, że mam legitymacje zasłużonego honorowego dawcy krwi i wchodzę bez kolejki xD Baby przy recepcji sie pytają siebie nawzajem czy tak mozna w końcu wyszło, że tak. No dobra mówią, że Pan nastepny wchodzi po pacjencie, który zaraz wyjdzie, mówię spoko. Za chwile jakaś babka zaczęła krzyczeć, że przed nią nie wejdę i chuj bo ja jestem młody i moge poczekać. Zaczęła wykrzykiwać na całą przychodnie aż Panie z recepcji się przeraziły i mówiły żebym ustąpił xD ale ja twardo się trzymałem, że nie i chuj i wchodzę następny. Wychodzi koleś od lekarki i się wbijam ja razem z tą #p0lka i ta krzyczy, do niej ze jak to tak można i w ogole. Lekarka ją wyśmiała i kazała jej wyjść i powiedziała, że ja mam pierwszeństwo. Kurwa pierwszy raz widziałem takie zło w oczach kobiety xD ale wyszła. Jak już wychodziłem od lekarza to tylko rzuciłem do Pań recepcjonistek i do niej do widzenia to coś tam powiedziała, że jestem bezczelny i w ogóle. Wkurwienie p0lki niemiłosierne i już dzień stał się lepszy xD.

  #heheszki #wygryw #zdrowie #honorowidawcykrwi
  pokaż całość

  odpowiedzi (98)

 • avatar

  Jacy podludzie żyją na tym świecie...

  mając wolny poniedziałek pojechałem sobie do marketu na większe zakupy, zostawiłem lufcik otwarty dla psa #psy w samochodzie żeby miał przewiew.

  przychodzę po pół godzinie i sytuacja jest taka: pies na zewnątrz, szyba wybita, alarm wyje, policja przy samochodzie i jakiś facet stoi - jak się później okazało on wybił szybę i wezwał policję.

  jak mogę uzyskać dane tego człowieka? policja nie chce mi podać.

  ps zostałem pouczony że nie należy zostawiać psa w samochodzie w taką temperaturę

  #policja #afera #psy #latowypierdalaj #warszawa
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Gwarantuje, że nie zobaczycie już nic lepszego dzisiaj

  #cyberpunk2077 #heheszki #kiepscy #swiatwedlugkiepskich

  odpowiedzi (22)