Wpis z mikrobloga

Jest godzina 23.45, właśnie wracam od loszki, którą poznałem na tinder. Cały wieczór oglądaliśmy netflixa i uprawialiśmy seks. Dziewczyna była wniebowzięta, wprost powiedziała mi, że jeszcze z nikim nie było jej tak dobrze. Chyba się we mnie zakochała. Zrobiła mi pyszną kolację, upiekła dla mnie szarlotkę, nawet część zapakowała na wynos. Ulatniam się i zostawiam drzwi otwarte. Przed wyjściem okrywam ją jeszcze kocem bo zasnęła nago na kanapie. Odpalam silnik, rzucam na siedzenie swój portfel i jej majtki, które zabrałem z jej łóżka. Zapalam papierosa i podziwiam moje BMW, które mieni się w świetle latarni. Warszawa powoli kładzie się do snu, widzę smutne twarzy ludzi idących do pracy na nocną zmianę, czuję zazdrosne spojrzenia nieudaczników, którzy nigdy nie bedą mieli takiego życia jak ja. Poleżałbym jeszcze z tą małolatą, niestety interesy wzywają. Jadę teraz na Okecię, stamtad prosto do Dubaju, spotkać się z kontrahentem.

#pokazauto #bmw #chwalesie #wygryw #przegryw #seks ##!$%@? #rozowepaski #tinder #carboners #motoryzacja #m2
Pobierz
źródło: comment_h1xo27tmFjwh1JneIxnK1OUVvzZ26ihM.jpg
  • 32
@Scaab: A ja dziś #!$%@?łem lewy kierunek o jakiegoś terenowego jak parkowałem moje E36 w gazie. Jeździ super, ale parkować to się tym chyba nigdy nie nauczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)