•  

  Jak słucham tych bredni o tym jak to teraz w Polsce jest dobrze, to mnie kurwica bierze. Zarobki ogromne, super perspektywy, rozwój, małe bezrobocie, koniunktura. Czy was pojebało? Od tej propagandy sukcesu już zwariowaliście czy wszyscy mieszkacie w Warszawie i zarabiacie po 8 koła? Jest trochę lepiej niż było 5 lat temu, szczególnie jak ktoś ma dzieci, ale do znośnego poziomu Rigczu to nam jeszcze daleko.
  #polityka #gospodarka #pracbaza

  •  

   @imajoke: wcale nie jest dobrze, jak zarabiasz 2500-3000 to praktycznie to leci w dół poniżej minimalnej albo na poziomie minimalnej bo opodatkowanie pracy jest zrobione z czapy

   + ostatnio naprawdę wzrosły ceny żarcia a 'demokratycznie wybrany rząd i pro polski' ma wyjebane na obniżenie podatków na żarcie (╯︵╰,)

  •  

   @jacieniemog28: Jak zarabiasz 3 koła i jesteś sam to powodzenia w samodzielnym utrzymaniu się. Kawalerka 1000 złotych + media. Powodzenia.

  •  

   ludzie, naprawdę teraz serio to piszę...nie wierzcie w pis bo to są oszuści...

   1. ceny prądu pójdą w górę bo oni marnie inwestują w energetykę
   2. dojebali opodatkowanie pensji wyższe niż było w 2015 [a już i tak było wysokie]
   3. tak rządzą i wydają kasę że dojebali inflacje co odbija się na kosztach utrzymania

   nie wiem..naprawdę, stąd trzeba wyjechać i się ratować, nie bądźcie mądrzy po szkodzie znowu

  •  

   oni się tak masturbują tym że złotówa mocna a żyje się gorzej niż w niemczech

   X
   D

  •  

   @imajoke: bardzo rzadko się taką robotę znajduje, nawet w warszawie, wymaga to kwalifikacji czy prawka, jak już coś to albo zapieprz w biedronce albo na jakimś gówno sklepie gdzie oferują 2800 brutto [to jest tragicznie mało, w tym kraju poziom życia się nie zwiększa]

Gorące dyskusje ostatnie 12h