Wpis z mikrobloga

@justypl: kupiłem takie maty termiczne i włożyłem między okno a roletę, chyba zdaje egzamin, dodatkowo na noc otwarte wszystko, rano zamykam wszystko, dzisiaj na zewnątrz według czujnika w cieniu 31*C, w pokoju 26*C
@feevcio: Aaaa takie coś, to nie, zawsze mi się kojarzyło że w takich mieszkaniach mieszkają osoby chodzące w czapeczkach z aluminium bo się promieniowania boją :) No offence, pewnie gdzieś wyżej w bloku to nawet nie widać, ale jakoś tak...Ale i tak wciąż lepiej niż folia kuchenna bo i takie rzeczy widziałem
@Promozet1: Montaż cenowo ok, ale później rachunki spore. Bardziej myślałam o zewnętrznych roletach. Takie rozwiązanie podpatrzyłam w Portugalii. Odkładam pieniądze ;)
@feevcio: Właśnie u mnie też za dnia wszystko pozamykane. Co znaczy „chyba zdaje egzamin”? Warto kupić? Mam żaluzje, które nic nie pomagają. Myślę o roletach zewnętrznych, jednak to drogie rozwiązanie.
@beer_man: Wciąż proszę sąsiadów żeby chociaż na noc wyłączali routery, bo to przecież promieniowanie. Zero odzewu. Buahahaha (chciałam wrzucić buźkę wykopową, ale się nie znam i nie wiem którą ;) )